Nyitva

Nyitva

2019.11.13 Bizsu82

Bejönnek a mai magyar vígjátékok, nagyjából ez is tetszett. Az elején azt gondoltam hogy több szálon fog futni, több pár életét mutatja majd be, szerintem úgy izgalmasabb lett volna. Ami még negatívuma szerintem hogy kissé egysíkú, túlságosan csak a... Több

2020.10.31 belavagyok

Bátor film volt egy érdekes témában. Hogyan lehet a másik iránt érzett érzelmeket fenntartani, és úgy vágyni a másikra, mint a megismerkedés kezdetén?

2020.01.04 Szilárd-Leo

sziasztók kelemesen csalódtam a filmben .Egyben jó volt a film 30 éveiben járó fiatalokról szól a film .Vagy inkább valóság vagy mégsem.Amikor össze költözik 1 év után valakivel 5 évig nem történik semmi az gond .A filmben látszik is.Egy orvos ,és egy anyakönyvezetö .Probálkoznak másik párral vagy anélkül bár bár hátán .Valahogy nem jön ossze semmi és amikor össze jön valamelyik félnek akkor szét is mennek .Tiszta valoság ,végre egy magyar filmben.És azért vége happy end lessz.Egymásra találnak .....Összeségében a film jó++Drámai része elnyújtótt 7,6* vigjáték 8**

2018.10.19 Minka

a nap véleménye

Fajsúlyos mondanivalóról szólna a Nyitva?

A filmet egész biztosan azok fogják legjobban értékelni, akik már átéltek ehhez hasonló mélypontot a kapcsolatukban. Amikor minden működik, megvan a szeretet és az összetartozás élménye is, csak az a bizonyos izgalom és az "újdonság varázsa" hiányzik... Teljes kritika

2020.09.12 HanGa

Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Kettős érzéseket váltott ki belőlem a film, mert jó-jó vicces, de valahol elszomorító is az egész.

2020.09.08 szoljhozzam

Nekem tetszett, hogy annyira erős volt a filmben a férfi és a nő összecsapása. A vége persze adott, egyik fél sem tud élni a másik nélkül.

2018.10.18 jake_green

a nap véleménye

A Nyitva egy fájdalmas szúrás lehet mindannyiunknak

OMG! Most jöttem ki a moziból! Mostanában nem tudom mi van a magyar filmekkel, de egyszerűen szárnyalnak! Annyira tökéletesen összerakott film! Felnőtteknek való kétségtelen, és olyanoknak akik voltak/vannak már hosszú párkapcsolatban, mert más nem f... Teljes kritika

2022.01.05 SzupiMester

Szódával elmegy

Nem volt ez rossz, egyszer nézős, könnyed film.

2018.10.16 justynaw

Oké, elismerem, kellemes meg szórakoztató film, de valahogy teljesen eltűnt a fejemből már rögtön aztán, hogy kijöttünk róla. Szinte semmi sem maradt meg belőle, ez pedig elég baj egy filmnél.

2018.10.13 kasztni

Nem egy rossz film egyébként, ahhoz képest, hogy nem sok jóra számítottam ugyan, egész jól szórakoztam. Bár valahogy megvan benne az a kétezres évek eleji magyar kliséhalmaz, a film mégsem válik teljesen érdektelenné. Egyszer simán meg lehet nézni.

2018.10.19 19kiko19

Minden elismerésem Nagypál Orsinak ehhez a vígjátékhoz. Végre egy komédia, ami jól meg van írva, a párbeszédek működnek, életszagúak de ezzel együtt viccesek. Én remekül szórakoztam!

2018.10.20 necum

Azt kell mondanom, hogy igen pozitív meglepetést okozott a Nyitva. Rég láttam már épkézláb magyar vígjátékot, de erre aliga lehet panasz. Szórakoztató, de megvannak a maga komoly pillanatai is, a szereplők között remek az összhang, nem is tudok mint mondani: gratulálok az alkotóknak, és köszönöm az élményt!

2018.11.11 Néztem Egy Filmet

Remek vígjáték. A Nyitva film szexuális erkölcsök és alapvető emberi bizalom, szeretet óvódájába teszi bele a nézőit de nem ad mellé óvónőt. Így pedig nem valószínű, hogy egy magasabb jót fogunk szolgálni a saját magunknak levont tanulságokkal.