Nyuszi és Öz (2013)

Rabbit and Deer

Deku   2017. 07. 26.

Valóban az egész család kedvence tud lenni ez az animációs film. Minden meg van benne ami a kicsiknek is kellhet, kalandos, aranyos és tanulságos mese. Ajánlom.

Niki19   2015. 12. 28.

Nagyszerű, igazi családbarát animációs film. Tele érzelmekkel , kalandokkal, csak kár hogy rövid. Főként gyerekek számára tökéletes. Csak ajánlani tudom ez a filmet.

Meeroz21   2015. 09. 12.

Fantasztikus és nagyon aranyis kis animációs film. Szerintem igazán kreatívan van megoldva ez a kis mese, Érzelmes és nagyon szórakoztató. Bárki számára könnyen befogadható. Imádtam!

NeoLinda   2015. 02. 09.

Gratulálok a készítőknek! A kedvenc animációs filmem, a szereplők a szívemhez nőttek. Nagyon ötletes, kreatív, szórakoztató és igazi érzelmekről szól.)

nemethgergo31   2015. 03. 10.

Egyedi és hangulatos animációs mese! Nincs párja! Egyszer érdemes megnézni mindenkinek, bár arra azért készüljetek fel, hogy ez nagyon nem Hollywood.