Ő a megoldás

All About Steve

2024.04.26 Krisz

Sandra Bullock soha nem volt még ilyen idegesítő. De karakteren belül is az volt. A film sem túl erős. A humor sem működik. A történet is gyenge. Kár Bradley Coopert ebben látni.

2017.05.02 indingo

Egy sokat kritizált film és Bullockot még Arany-málna díjjal is megdobták érte. Egy szerethető film egy helyes történettel és Sandra a karaktert nagyon hihetően hozta.

2023.01.07 dandelion1983

Én nagyon szeretem ezt a filmet. Pár éve találtam rá, és nagyon meglepett az alacsony pontszám. Szerintem irtó vicces, cuki, szívet melengető, és még a kellő tanulság is megvan benne. Sandra Bullocknak nagyon jó áll ez a szerep, olyan fergetegesen ho... Több

2017.07.30 Lonka

A Bullock-Cooper páros nekem tetszett, még ha nem is lett egy pár a végén, aminek külön örültem. A története olyan hebrencs, mint Sandra a filmben, néhol egészen humoros.

2016.04.30 Leoni

Szerintem tök érdekes ez a film, hogy Sandra Bullock egy ilyen izgő-mozgó, folyton beszélő fura lányt alakít, aki naivan túl hamar esik bele egy srácba. Én jó szórakoztam rajta, még akkor is, ha valaki szerint túljátszotta Sandra a hiperaktív lányt, mert én alapból kedvelem őt a vásznon. Kicsit ilyen road tripszerű film.

2016.10.24 Curacao86

Lehet nagy nevekkel tényleg gagyi vígjátékot csinálni, Sandra Bullock és Bradley Cooper számára sikerült. Nem tudom ki volt az a marha, akinek ilyen baromság kipattant az agyából, de biztos jól meg lett fizetne a két főszereplő, mert ez annyira rossz lett, hogy az már számukra égő. Álnéven kellett volna vállalni ilyen vackot!

2018.03.18 Krisa Kriszti

Olvastam a kritikákat, ez a film többről szól mint egy vígjáték aki megérti mit akar üzenni ! Értékelni fogja a filmet ! Egyediségünk az értékünk mindenki egy kincs, az is aki sokat beszél egyedi én öltözködik és egy lexikon a tudástár a ! A film csillagos ötös .

2015.10.20 J.Fatime

Egy nagyon aranyos romantikus,vicces film ahol Bradley még igazán fiatalos szerepben játssza a macsó menőt. Kedveltem,néhol nevettem,néhol pedig elgondolkoztam.Egyszer mindenképp érdemes megnézni. Bár mondanivalója túl sok nincs,de egy filmnek nem is olyan rossz.

2023.12.31 bajkaizoltan

Nekem tetszett a film. Kicsit lökött, de jó.