Hivatali karácsony (2016)

Jimmy Kimmel
Kate McKinnon

sammy88   2020. 08. 30.

Nagy buli showtlan hangulattal

Nagyon humoros akart lenni és lehetett volna is... de nem lett az. Röviden tömören.

Thibo84   2016. 12. 09.

Nagy nevek, jó poénok, de az események addig laposak maradnak, amíg a buli fel nem pörög.

indingo   2017. 04. 10.

Kár volt rá a pénzt pazarolni. Nem is értem azokat a színészeket akik elvállalták a szerepet. Tök unalmas volt, poénok valahol elvesztek benne. Erőltetett volt az egész.

HercegPeter   2018. 01. 13.

A film első fele hihetetlenül gyenge, a humor legkisebb szikráját sem rejti magában. Attól a résztől kezdve válik értékelhetővé, amikor beindul a buli. Ott már akad néhány kisebb poén, de ezek is az átlagos, amerikai, elfajult bulis poénok. Semmi ere... több»

Orosz István   2017. 07. 18.

Nekem ez sajna gyenguc lett. Egy két jó poén van benne, de szerintem ezzel a színész gárdával, és egy ilyen karácsonyi sztorival ez jóval ütősebb is lehetett volna, egy szóval egyszer nézhető, de többször nem kategória.

Szilonka   2018. 08. 17.

Annyira nem nagy humorbomba, mint előadták. Egy néhány nevettető jelentnél több nincs benne.

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Sajnos elég gyenge film lett bár ez már az előzetesből is látszott. Tombolós munkahely utálós film ami néha jól tud esni, de jelen film végig gagyin forgatta a szálakat és csupán egyszer nézős film lett így. A zenék legalább jók benne.

A film összbevétele 114 455 140 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 223 434 011 forintot termelt. A hazai mozik összesen 163 313 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

114,5 millió dolláros összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

45 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Jamie Chung és T.J. Miller adta Go-Go és Fred hangját a Hős6os (Big Hero 6) című rajzfilmben.

(BéBé)

Matt Walsh, Sam Richardson és Randal Park is szerepelt korábban Az alelnök (Veep) című sorozatban.

(BéBé)

Ez Jennifer Aniston második olyan filmje, melynek angol címében megjelenik az "office" (hivatal) kifejezés. Az első az Office Space - Hivatali patkányok volt.

(BéBé)

Nagyon rossz éve volt a vígjáték műfajnak 2016, és bónuszként jött ez a film, hogy megadja a kegyelemdöfést. 40/100 több»