Hivatali karácsony (2016)

Office Christmas Party

indingo   2017. 04. 10.

Kár volt rá a pénzt pazarolni. Nem is értem azokat a színészeket akik elvállalták a szerepet. Tök unalmas volt, poénok valahol elvesztek benne. Erőltetett volt az egész.

HercegPeter   2018. 01. 13.

A film első fele hihetetlenül gyenge, a humor legkisebb szikráját sem rejti magában. Attól a résztől kezdve válik értékelhetővé, amikor beindul a buli. Ott már akad néhány kisebb poén, de ezek is az átlagos, amerikai, elfajult bulis poénok. Semmi eredetit nem véltem felfedezni benne. Jennifer Anistonnak szerintem felesleges volt elvállalni ezt a szerepet, az ő karaktere a legrosszabb, de ez nem ő hibája. Jillian Bell még mindig hihetetlenül unszimpatikus, körülbelül annyira, mint Amy Schumer. Egyszer nézhető tucatvígjáték.

Orosz István   2017. 07. 18.

Nekem ez sajna gyenguc lett. Egy két jó poén van benne, de szerintem ezzel a színész gárdával, és egy ilyen karácsonyi sztorival ez jóval ütősebb is lehetett volna, egy szóval egyszer nézhető, de többször nem kategória.

Szilonka   2018. 08. 17.

Annyira nem nagy humorbomba, mint előadták. Egy néhány nevettető jelentnél több nincs benne.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Voltak benne egészen jó karakterek. Sok poént az szült bennem, hogy egy-egy szereplőben felismertem a saját kollégáimat. Voltak benne eszement párbeszédek.

Kate McKinnon
T.J. Miller
Jimmy Kimmel
Kate McKinnon

Nagyon rossz éve volt a vígjáték műfajnak 2016, és bónuszként jött ez a film, hogy megadja a kegyelemdöfést. 40/100 több»

Egyszerű, sablonos cselekmény egy gátlástalan irodai buli köré kanyarítva, remek színészekkel előadva. Nem is ígért többet. Kikapcsolódásnak pont jó.
6/10 több»

Egy szó, mint száz: idén ne várjunk túl sokat a hivatali karácsonyi bulitól.
5,5/10 több»

114,5 millió dolláros összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10 )

45 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10 )

Jamie Chung és T.J. Miller adta Go-Go és Fred hangját a Hős6os (Big Hero 6) című rajzfilmben.

(BéBé )