Hivatali karácsony

Office Christmas Party

2017.01.07 holnaputan

Én unalmasnak találtam az elejétől a végégig. A poénok 95%-át már láthattuk más filmekben is.

2016.12.13 Maxima

Poénos, aktív vígjáték, nagyon jó a humora. Moziban Nekem nagy élmény volt, végig szórakoztatott a film. A színészek jól alakítanak benne, karakteresek és viccesek.

2016.12.08 Pappcsino

A Hivatali Karácsony igen neves színészekkel kecsegtet, a trailer alapján is jó filmnek ígérkezik. Miután megnéztem, nem voltam maradéktalanul elégedett, de azt nem mondanám, hogy nem szórakoztam jól, csak jobb is lehetett volna. Lehetett volna a hiv... Több

2018.07.26 varkonyiildi

Két éve láttam a moziban A hivatali karácsonyt, és azóta kétszer is megnéztem mert nagyon jó humorú és mindig jókedvre derítenek a szereplők és a hozzá illő vidám zene.

2017.02.24 időjós

Nem több ez a film sem, mint egy átlagos vígjáték, viszont a jobbik fajtából. Valószerűtlen helyzetekkel van telis tele a film, de ez egyáltalán nem baj, amíg ilyen jól tudja szórakoztatni az embert, mint a Hivatali karácsony.

2017.03.27 Szinano

A Hivatali karácsony a jobb vígjátékok közé tartozik, van benne nagyon sok jó poén és persze sok másik, aki kiszámítható, de még így is megnevettet és szórakoztat.

2016.12.30 vesztingerkitti

Látszik hogy magas költségvetésű film. Látványos jelenetek, nagy buli, rengeteg ember...jók a karakterek, pörög a film, mégis kicsit sablonosra sikerült, hiányzik az egyediség és az újdonságok.

2016.12.11 Szőr SzereLő

Ismét elkövettem azt a hibát, hogy beültem egy gagyi vigjátékra. nem kellett volna. meg lehet nézni, de kár moziba menni miatta. én is csak azert ültem be rá, mert akkor nem volt jobb. lehet rajta nevetni, de olykor az volt az érzésem, ezeket a poéno... Több

2016.10.18 tomvétsz

Nagyon jó szereposztása van, és hozza is mindenki a formáját. Nem szeretem J Anistont, de jól állnak neki...:) A party! Azt hiszem, egyre gyépésebben bulizik a világ. Mintha a Másnaposok egy karácsonyi jelmezt húzott volna.

2016.10.14 DarkLion

Szerintem haláli!