Hivatali karácsony

Office Christmas Party

2017.11.12 rainman

Nagyon erőtlen film lett. Pedig a történetben benne volt a potenciál... egy fergeteges irodai buli amolyan másnaposok módra. Hatalmas vígjáték lehetett volna... de nem lett! Szimplán béna lett. És hosszú. Nagyon hosszú.

2017.12.09 Greeta

Kellett egy ilyen film is. A története egy nagy zúzás. Itt kő kövön nem marad. Jennifer Anistonnak a kőkemény, fapofájú főnök karaktere is bejött.

2019.05.07 petraszab

Én szerettem a filmet a hibái ellenére is. Kicsit beteg és eltúlzó, de mégis kedvelhető és nem egy tipikus karácsonyi film.

2017.10.27 SzFa

Ez a film is egy átlagos mai vígjáték. Van ebben egyszerű humor, de ez is a mostani éveknek megfelelő. A filmnek túl sok mondani valója nincsen. A színészi játék is átlagos. Számomra ez nem egy kiemelkedő alkotás.

2018.04.02 Insomnus

Kicsit fárasztó, kicsit alpári, kicsit féktelen és kicsit bugyuta az egész, mégis elvan vele az ember. Leginkább a spontán gegparádé hoz némi színvonalat a sztori megjelenítésébe, meg T.J. Miller lényéből fakadó ösztönös humor. Olivia Munn itt is ész... Több

2020.01.11 iq.csabi

Egy nagyon jó vígjáték! Mindenképpen szórakoztató és vicces. Érdemes megnézni ha valaki jó vígjátékra vágyik.

2017.01.06 BéBé

Egy kellemes karácsonyi hangulatú kikapcsolódást kapunk a rendezőtől. Nem akar semmivel sem több lenni ennél, és ez a legjobb a filmben. Bátran meri vállalni, hogy ő csak szórakoztatni akar, és ennek köszönhetően ez sikerül is neki. A filmben egyes ... Több

2020.08.30 sammy88

Nagy buli showtlan hangulattal

Nagyon humoros akart lenni és lehetett volna is... de nem lett az. Röviden tömören.

2016.12.15 Elkoo

Feleségem és az én véleményem szerint is ez egy nagyon gyengére sikeredett film,amelyből sokkal többet kilehetett volna hozni.Vártuk a poénokat,de egy két jelenetet leszámítva semmi extra élményt nem nyújtott.

2017.08.28 T.Andras

A sztori közepes, a poénok lehettek volna kicsit eredetibbek és jobbak benne, de elment, szerintem egész élvezhető és mulattató film kerekedett ki belőle a végére.

2016.12.14 fazekasanett92

Nem mondom hogy nem voltak benne erőltetett és visszatérő poénok, de összeségében egy végig röhögős, vidám vígjátékot láttunk. Pörög a film, jó nézni az iszonyat nagy bulit :-)

2019.02.15 vyctoria79

Finoman szólva: ez a borzalom KIÉGETTE a retinámat! Jennifer Aniston és Jason Bateman szereplésével egy jó filmre számítottam. Az alaptörténetből egy igazi vígjátékot is ki lehetett volna hozni, de itt nem ez történt. Senkinek nem ajánlom.

2017.01.05 Ancsus

Jennifer Aniston egyértelműen a hátán vitte ezt a darabot, messze ő volt a legjobb benne. Egyébként egész jó kis vígjáték néhány jó poénnal, de egyszer bőven elég megnézni, ugyanis nem az a kategória, ami sokadik alkalommal is élvezhető.

2017.02.23 Beuszi

Ettől a filmtől pontosan azt kaptam, amit vártam tőle, töménytelen ökörséget. Jól szórakoztam rajta, mert éppen ilyennek képzeltem el ezt a filmet. Egyszer nézhető.