Hivatali karácsony

Office Christmas Party

2023.11.23 Fikatours_blogger

Vicces

Jól szórakoztam a lehetetlen történeten.

2016.12.09 Thibo84

Nagy nevek, jó poénok, de az események addig laposak maradnak, amíg a buli fel nem pörög.

2017.04.10 indingo

Kár volt rá a pénzt pazarolni. Nem is értem azokat a színészeket akik elvállalták a szerepet. Tök unalmas volt, poénok valahol elvesztek benne. Erőltetett volt az egész.

2018.01.13 HercegPeter

A film első fele hihetetlenül gyenge, a humor legkisebb szikráját sem rejti magában. Attól a résztől kezdve válik értékelhetővé, amikor beindul a buli. Ott már akad néhány kisebb poén, de ezek is az átlagos, amerikai, elfajult bulis poénok. Semmi ere... Több

2017.07.18 Orosz István

Nekem ez sajna gyenguc lett. Egy két jó poén van benne, de szerintem ezzel a színész gárdával, és egy ilyen karácsonyi sztorival ez jóval ütősebb is lehetett volna, egy szóval egyszer nézhető, de többször nem kategória.

2018.08.17 Szilonka

Annyira nem nagy humorbomba, mint előadták. Egy néhány nevettető jelentnél több nincs benne.

2019.07.30 Ms. Akárki

Sajnos elég gyenge film lett bár ez már az előzetesből is látszott. Tombolós munkahely utálós film ami néha jól tud esni, de jelen film végig gagyin forgatta a szálakat és csupán egyszer nézős film lett így. A zenék legalább jók benne.

2018.12.05 harnas1207

Egyébként az ötletből ki lehetett volna hozni egy remek kis vígjátékot. De ez erőltetett szenvedés volt. Az előzetes amúgy is ellőtt minden valamirevaló pillanatot.

2017.11.02 Bazzzsi

Volt benne egy-két jó poén azt el kell ismerni, de összességében szerintem elég gyenge film. Maga a története unalmas, sok minden nem történik benne csak szerencsétlenkednek a karácsonyi bulin.

2018.04.20 TomÁcs

Voltak benne egészen jó karakterek. Sok poént az szült bennem, hogy egy-egy szereplőben felismertem a saját kollégáimat. Voltak benne eszement párbeszédek.

2018.12.22 VvV

Mi ilyet csak a filmekben láthatunk. Nálunk nem ilyen karácsonyi buli. Voltak benne élvezhető percek, de kizárólag karácsonykor ajánlott.

2018.04.02 Filmelemző

Josh Gordon és Will Speck 2016-os vígjátékát nagy divat lehúzni, pedig nem olyan rossz film. Akadnak benne nagyon jó poénok és bombázó nők is. Már az alaptörténet is jó: fergeteges bulit szervezni az üzleti fennmaradásért. És bejön: ütősre sikerül mi... Több

2017.04.25 MMcFly2015

Rob Corddry nevét mikor megláttam a borítón, gondoltam meg kell néznem. A vígjátékai 80%-a jól működik, és olyan állat az a csávó, hogy mindig meg tud röhögtetni. Viszont ennél a filmnél ez nem volt jó szempont, ugyanis az ő karaktere eléggé alul mar... Több

2017.07.24 Lonka

Hát lehet hogy az amerikaiaknál ilyen egy karácsonyi buli, nálunk nem. :) Annyira nekem nem jött át a film életérzése. Kicsit erőltetett volt a film, de az a hűha érzés elmaradt.