Ozark

Ozark

2024.04.16 trixxy

Szuper sorozat, fordulatos, izgalmas, remek szereplőkkel. A főszereplő lány engem mondjuk határozottan idegesít, de tuti ez volt a koncepció, úgyhogy célba talált. Ajánlom mindenkinek!

2022.01.31 jakedave

Leült

A harmadik évad felénél elvesztettek, pedig az első évad tökéletes volt.

2018.01.26 Hondati

Kíváló sorozat! Remek párbeszédek érdekes színvilág.Lebilincselő sztori.A fotelhoz ragaszt! Várom a folytatást! A második évad sem okozott csalódást de vesztett a lendületéből.Kicsit langyosabb lett de megszerettem a szereplőket így kíváncsian várom... Több

2023.12.22 Robinson76

A pénzmosó apuka

Főhősünk a családja anyagi biztonsága érdekében illegális munkát végez, amelynek során önmagát is igazolni kívánja. Mindezt izgalmasan és erős légkört megteremtve teszi a sorozat. Az egyre bonyolódó cselekmények valósággal nézetik magukat, és kíváncsian várja a néző, hogyan keverednek ki a szereplők a slamasztikából. A környezet telitalálatnak bizonyult, és a fényképezés is magával ragadó, ugyanakkor bár tudatosság van benne, de néha már-már nyomasztó a táj. Messze nem hibátlan a sorozat, mert vannak benne logikátlanságok, és időnként lassú, sőt kissé vontatott is. Mindent összevetve elismerem, hogy a műfajában erős darab lett az Ozark, de számomra ennél nem volt képes igazán több lenni.

2023.04.19 MP170506

Nekem nagyon tetszett. Mindig tudtak csavarni egyet a szálakon. Jó színészekkel, izgalommal fűszerezett sorozat.

2020.05.01 Ildikó Bacskai

Eleinte fárasztott a szokásos maffiás keménykedés, pláne, hogy valahogy mostanában sok ilyen filmet sikerült nézni, de a második évadnál már elkapott a szokásos érzés, ahogy várja az ember a következő részt. Izgalmas történet, szuper színészek és szé... Több

2022.08.19 Barta Attila

Megér egy misét! :-)

Nem egy akciódús, de ezt eltekintve izgalmas, szórakoztató, néhol még vicces is! A negyedik évad végefelé járunk, de egy teljesen nézhető sorozat!

Totál szívás
2021
Hajsza
2013

2024.01.28 gyöngyi403895

Briliáns sorozat, aminek ütős mondanivalója van. Most, hogy vége, egyetlen gond van: magas a mérce, és nem találok ehhez fogható sorozatot.

2022.05.01 nonika54

Ozark❤️