Pappa Pia

Pappa Pia

2018.11.03 VvV

Anniyra nem borzalmas, mint írják egyesek. a dalok benne kifejezetten élvezhetőek.

2017.09.09 diumiu

Szeretem az ilyen jellegű filmeket, mert nem várok tőlük sokat, de kikapcsolnak és jókedvűen jövök ki a moziból. Ennél a filmnél se volt másképp: a történet könnyed, a zenéket jól összeválogatták, humoros, fiatalos, és a szereplőket is jól összeválogatták. Nekem nagyon tetszett a film, csak ajánlani tudom.

2017.12.09 Greeta

Én sokkal többet kaptam a filmtől, mint vártam. A dalok nagyon passzoltak és nem volt sok az ahogy lenyomták őket. Történetben is kerek volt a film.

2017.10.22 veresszsoltika

Nagyon szeretem Szabó Kimmel Tamást, de a Pappa Pia nekem nem jött be, mert erőltetett jelenetekben bővelkedik, valahogy az egész nem életszerű, nagyon megrendezett.

2019.04.22 petraszab

Szerintem teljesen korrekt kis dalolászós film, a zenék jó kis feldolgozások. Nagy Feró előtt le a kalappal.

2017.09.26 Bibabac

Nem olyan rossz, mint amire számítottam, de egyszer bőven elég volt. A történetnek semmi értelme, a színészek olyanok, amilyenek, és a dalok is teljesen véletlenszerűen vannak bedobálva a jelenetekbe, nincs igazán jelentőségük.

2018.10.13 Bizsu82

Nagyon színvonalas, vicces, pörgős magyar film. A színészk nagyon jól alakítanak benne, Nagy Feró beszólási jók. Önmagában a zenéje miatt is érdemes megnézni, jó dalokat válogattak be.

2018.10.05 Csillagpor

Szörnyű.... uram isten miért útálják a magyar embereket ennyire a készítőkXD Sajnos néphetetlen love story-s filmecske lett lépten nyomon sokszor oda nem illő számokkal, zenével. Nem is értem hogy gondolhatta ezt bárki, hogy jól fog szerepelni mint f... Több

2017.12.27 johndoe83 Nézhetetlen

Mint a langyos hugy, annyira gusztusos. Egy állami pénzből kitömött senkikkel teli határ végbél termék. Értelmes embereknek nem ajánlott! A többi meg, aki benyalja a "polgári" kormány és társai propagandáját, az adjon csak rá 5 csillagot. Szánalom..

2022.03.02 Liza1997

Se füle, se farka a filmnek, bugyuta, sekélyes, sajnos pont az ugyanilyen minőség miatt vannak sokan rossz véleménnyel a magyar filmektől. Stohl Andrást pedig nem is értem, hogy mit keres filmekben. Szinkronszínészként még hagyján, de színésznek borzalmas, ezt nem is lehet színészkedésnek nevezni.

2020.08.26 sammy88

Mi ezzel a baj?

Olyan sokan írják, hogy mekkora egy esz a er. Szerintem nem. Az alapsztori nyilván nem a legfényesebb és Nagy Feró se épp a legélesebb kés a fiókban, de ahogy a dalokat összeszedték és a táncos jeleneteket megcsinálták nálam az feledtetni tudta a hiányosságokat.

2016.10.15 tomvétsz

Ki nem állhatom az újfajta magyar mozikat...mindig ugyanazok a szereplők, ugyanazok a baklövések... De ez más! Látni kell. No comment

2017.08.25 lorena

Rengeteg rossz kritika elolvasása után néztem meg a filmet, amely nekem nagyon tetszett. A film stílusának teljesen megfelel a történet, a szereplők karakterei szimpatikusak, a színészi alakítás jó. Kiemelkedően jók a dalbetétek, számomra nagyon szór... Több

2016.10.16 ZsoltSon

Hát igen, ennél otthonibb már nem is lehetne. A sztori is, meg hát a régi slágerek. Hiányzott egy ilyen. Imádtam, hogy Nagy Feró lett a főszereplő...És ami külön kiemelendő, hogy csaknem tökéletes munkát végeztek a készítői.