Partizán

Partizán

Partisan

Alexander, akit úgy neveltek, hogy Greogi szemén keresztül lássa a világot, lassan saját képet alakít ki az őt övező dolgokról.

(hp)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier: 2015.01.25.
Ariel Kleiman

2019.07.14 danaso

Vincent Cassel mindig is a kedvenceim közé tartozott, és ebben a filmben is hozta a kifogástalan formát, de maga a film nem győzött meg. Látszik, hogy valami fontosról akar szólni, de valahogy mégsem érkezik meg az üzenet.

2017.09.23 HercegPeter

A film után több kérdésem van mint válaszom. Jobb lett volna például többet megtudni Gregoriról. Megmutathatták volna, hogy milyen is ő valójában. Aztán lehetett volna többet elárulni a külvilágról, hogy mi ez az egész. A történet érdekes, de nincs jól összerakva.

2016.10.11 szucszoli

A gonosz kibontakozása

Szomorúan látom ezt az alacsony értékelést, és ez jogosnak is tűnhetne, mert sok kérdést nyitva hagy ez a koncepció... egészen addig, amíg nem kezdünk el szélesebb összefüggésekben gondolkodni. Én azt látom, hogy ennek a filmnek nincs egy kellőképpe... Teljes kritika

2016.06.17 pepetherock

Ariel Kleiman rendezői debütálása szerintem abszolút rendben van. Van benne némi társadalomkritika, erős és komplex alakítás, és azt meg kell hagyni, hogy van egy elég erős atmoszférája a filmnek. Nem mondom, hogy egy klasszikus, de az átlagnál valamivel jobb.

A film összbevétele 72 151 dollár volt (imdb.com).

Gypsy
Paula