Pénz beszél

Filmdoki   2019. 03. 02.

Üdítő kis limonádé a '90-es évek végéről. A buddy moviek bevett hagyományát követi, így aki már legalább 3-4 ilyen filmet látott, tudja mire számíthat. A sztori rendben van, akárcsak a karakterek. Sheen és Tucker jó páros, előbbi jól hozza a kinyalt ficsúrt, utóbbi pedig a lökött, nagy dumás bűnözőt. Műfaji besorolásának tökéletesen eleget tesz, hisz akad egy-két látványosabb akció - az autós üldözés nagyon jó lett -, a humor pedig tényleg működik, nem pedig erőlködés. Rövid, pörgős, emiatt érdemes megnézni, ha ilyen jellegű mozihoz szottyan az embernek kedve.

D. Wolfe   2016. 05. 04.

Jópofa kis film, magához mérten még egészen látványosnak is nevezhető. Chris Tucker néha idegesítő kicsit, bár meg kell hagyni, sokszor meg kifejezetten vicces, szóval végül is rendben volt, Charlie Sheen is jól hozta, amit kell. Vannak benne tényleg kimondottan jó poénok, klassz kis film, de semmi több. Három csillagot szerettem volna eredetileg adni, de legyen inkább egy jóindulatú négyes.

Paul Sorvino
Paul Sorvino