Phoenix bár

Phoenix

2020.06.29 eve58

Egyszerűen zseniális. Megfogott, és a bőröm alá is beférkőzött a történet - egészen a szívemig! Imádtam!

2017.08.09 Berto49

Nelly Lenz, egy felismerhetetlenségig átoperált arcú nő, holokauszt túlélő a film főhőse. Férjét, Johnnyt keresve járja Berlin utcáit. Johnny, akiről azt hiszi, és jól hiszi, hogy elárulta őt a náciknak. Vagy nagyon szimbolikusan kell értelmezni ezt ... Több

2019.09.26 ZeroHero

Jol osszerakott zenes drama, eros tortenettel es korrekt szineszi jatekkal. Nekem ez a nacis, zsidos, koncentracios taboros tema mar elkepszetoen unalmas es egysiku, de a film mindig fel tudja dobni, amikor tulsagosan kezdene ellaposodni... Egyket jo poen, par jo zene es eszre sem veszuk, de sodrodunk tovabb.

2015.08.21 Moria99

Jól össze lett rakva ez a film. Itt aztán minden meg van. Zene, színészek, humor és egy egész pofás kis történet egy ilyen stílusú filmhez. Azt hittem, hogy majd valami kis bénaság lesz, de nem így történt. Alulértékeltnek tartom, filmet mivel azért jól el lehet szórakozni rajta.

2016.07.03 tamas84

Azt hiszem ez a film számomra az idei év legnagyobb meglepetése. Egyik ismerősömmel mentem el rá, ő kedveli a rendezőt, és kíváncsi volt az új filmjére. Ez egy brutálisan erős mozi, feszes, izgalmas, egy ízig-vérig noire-thriller, de még több is annál. Ne hagyd ki!

2015.11.24 mártilány

Nina Ross az egyik kedvenc színésznőm, így ezt a filmjét sem hagyhattam ki. Viszont ennek ellenére eléggé meglepődtem, a Phoenix bár úgy zseniális ahogy van. A hihetetlen atmoszférája azonnal beszippant, engem teljesen levett a lábamról.