Bocsáss meg, kedvesem! (2018)

Plaire, aimer et courir vite

shinijimmy   2019. 04. 12.

Igazán sajnálom, hogy ez egy ennyire felejthető film lett. A játékidő második felét én már gyakorlatilag végigkínlódtam, mert annyira érezni lehetett, hogy nem igazán tart sehová sem a film. Irtóra sajnálom, de szerintem mindenképp érdemes ettől függetlenül egy esélyt adni neki.

FunBoi   2019. 04. 11.

Én személy szerint irtó csalódott vagyok. Vártam a filmet, és arra számítottam, hogy noha romantikus darabról van szó, a témáját tekintve mégiscsak valamilyen komolyabb mondanivalót ad majd az egész koncepció. De nem, sajnos az egész alaphelyzet el van kenve, és ráadásul valami módon idétlenkedve is. Nem azt mondom, hogy egy ilyen kapcsolatról ne lehetne igenis komolyan vehető, pláne romantikus filmet készíteni, de szemmel láthatóan a film sem veszi igazán komolyan önmagát.

doobie   2019. 04. 08.

Nagyon izzadtságszagú párbeszédek, pózolós, természetellenes jelenetek, egy film beáldozása a művészi látszatért. Nagyon röviden így tudnám összefoglalni a Bocsáss meg, kedvesem!-et. Vannak persze üdítőbb, erősebb pontjai, de az összképre nincs igazán hatásuk.

sadis   2019. 04. 04.

Hát sajnos nem győzött meg a Bocsáss meg kedvesem. Minden tekintetben egy túlságosan régivágású, ódivatú dráma, amin a forgatókönyv vegyes minősége sem segít igazán. Olyan érzésem volt tőle, mintha már láttam volna, úgy húsz évvel ezelőtt... Közepesnél jobb értékelést a remek színészek ellenére sem tudok adni.