Popcorn

Egy sorozatgyilkos garázdálkodik a városban, aki szó szerint mások arca mögé bújva leskelődik következő áldozata után. A gyilkos elkapja Maggie-t, aki ráébred: a férfi gyilkolta meg egy színházi előadás keretein belül családját, s most visszatért, hogy befejezze akkori tervét.

(erare)

Forgatókönyvíró: Mitchell Smith, Alan Ormsby
Zene: Paul Zaza
Premier: 1991.02.01.

2022.03.17 Kóborló

legújabb vélemény a nap véleménye

Kezdődjék a vetítés

Sokat hallottam már erről a korai 90-es évekbeli horrorfilmről, de mindeddig még nem volt szerencsém hozzá. Tulajdonképpen amiatt voltam kíváncsi a filmre, mert jó pár helyen olvastam róla azt, hogy idővel egyfajta klasszikus státuszt vívott ki magán... Teljes kritika

2016.11.30 adam

Igen, úgy az igazi, popcornnal. Egy tök átlagos, feszültséglevezetős állatság...komáltam nagyon.

2016.08.17 cosmik

Kifejezetten meglepően jól nézett ki az arca az álarc alatt, eltérően az átlag gyilkosoktól más filmeken. Én jól szórakoztam.

A film felvételeit 1989. október 16-án kezdték meg és 1989. december 19-én fejezték végül be.Szerző: Kóborló

A filmet rendező Mark Herriernek ez volt az első egész estés filmrendezése, és azóta is csupán két rövidfilmet készített.Szerző: Kóborló

A film sok esetben tiszteleg William Castle (1914-1977) filmes munkássága előtt.Szerző: Kóborló

A filmbéli Toby karakterét alakító Tom Villardnak (1953-1994) napi szinten négy órát kellett a sminkesek közt töltenie, hogy fel tudják vinni a maszkot a színészre.Szerző: Kóborló