
Vélemények (4)
Hát, valahogy éreztem, hogy ettől az alkotástól sem fogok tripla szaltót ugrani, de azért nem lett annyira gáz. Kicsit gyengébbre számítottam, és bár a végkifejlet nem lepett meg igazán, de némi kis csavarkát tartogat nekünk. A fiúk jól játszanak, és... Több
Egy nagyon érzelem dús és komoly témát boncolgató film, melyben több tehetséges szereplő is helyet kapott.
Ha már nincs kéznél az eredeti, akkor a legnehezebb kommentálni az ilyen átlagos filmeket. M-rpedig ebben semmi nem ment egy bizonyos szint fölé...