Psycho Goreman

Miután rábukkannak egy különös kristályra, amellyel egy vérszomjas teremtményt irányíthatnak, egy testvérpár emel egyet a téten, a környezetükben pedig senki sem lesz biztonságban.

(csd)

Forgatókönyvíró: Steven Kostanski
Ország: Kanada
Premier: 2020.09.10.

2023.08.05 Jocpappa

10/7

Annyira romlott, beteg agymenés ez a film, hogy muszáj volt újranéznem. A Terrorbolygó mellett ez a második legjobb direkt trash, 80's vibe film. Ha csíped a nagyon elborult sötét humort, és a WTF momenteket, be fog jönni.

Azok a régi szép napok.

A kilencvenes évek különleges volt szinte mindenben... Húztunk külföldre, (nyugatra) jött a filmek garmadája (pornó, horror, és miegymás), kaszinók, játéktermek, és olyan dolgok, amiről a nyolcvanas években csak álmodtak az emberek... Volt dögivel mu... Teljes kritika

2021.12.05 BoBamburg

Én azt hittem, ez rendesen gore film lesz, így kicsit csalódást keltő volt ez a vígjátékba bújtatott soft gore film. A poénok nem túl erősek, történet felejthető, a főszereplő kislány meg kimondottan idegesítő.

A film összbevétele 202 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 6.9/10
(2021. 03. 25.)
Nem kell itt nagy mondanivalóra vagy mindent újraértelmező, csavaros történetvezetésre számítani, helyette viszont kapunk vagány akció jeleneteket, laza, számtalanszor idézhető egysorosokat, frenetikus karaktereket és kreatúrákat, és számtalan beteg, de szórakoztató, humoros pillanatot. Több