NA

Puppet Master: The Littlest Reich (2018)

Puppet Master: The Littlest Reich

Gman00   2018. 11. 16.
Végre itt a remake

A Littlest Reich rendkívül igényesen megalkotott bábjai bámulatosan néznek ki a képernyőn. A producer Lorenzo di Bonaventura volt a Transformers filmek atyja, tehát ez a rész már nagy költségvetéssel készült. A minőség látszódik is a filmen. A szereplőkről néhány szó. Thomas Lennon és Nelson Franklin az egész játékidő alatt végig bamba tekintettel néznek előre, "játszanak", roppant gyenge teljesítményt nyújtanak. Michael Paré hozza a szokásos nyomozó szerepét, azt viszont jól. Valójában őt mindig ilyen zsaru szerepben látom filmjeiben, mást nem is tudna eljátszani, ezt a karaktert pont rá írták. A történet gyenge. Toulon rémalak változata szörnyen gagyi, úgy mozog mint egy faléc. Nem tudom nem tűnt fel a készítőknek hogy rohadt ócska megoldással valósították meg Toulon szörny változatát?? Lesz következő része, azt viszont már várom!