Elátkozott város

Pusher

2021.10.27 szaka123

Egészen jó gengszterfilm. Egy trilógia első része, érdemes megnézni a többit, hogy még több infót kapjunk a személyekről és a motivációkról. A hangulat, a zene és a szereplők egyből berántanak. Aki szereti az ilyen típusú filmeket, az ne hagyja ki ezt se!

2020.08.22 dailyfilmsan

A dán drogos film ami az amerikait akarta majmolni. Nekem ez a szint gyenge a dánoktól. Tettek már sokkal igényesebb munkát is az asztalra. Nem egy igazán jó film, tökre hanyagolható kategória.

2019.10.02 ZeroHero

Igazan kemeny, hardcore gengszterfilm, ami nem szepiti ezt a vilagot, hanem az arcunkba tol mindent, amit meg csak nem is gondoltunk, hogy tenyleg megtortenhet. Sokkolo realitas, sokkolo drama a drogkereskedelem piti kis lancszemeirol, a korai skandinav filmgyartas egy meltatlanul ismeretlen remekmuve.

2019.07.10 szucszoli

Ez egy nagyon jól felépített, igazi keményvonalas alvilági dráma. Meghökkentő azt látni, hogy a legnagyobb baráti oldott hangulatban beszélget egymással a piti díler a főnökével és annak embereivel, miközben pont ezek az emberek jelentik rá a legnagy... Több

2017.07.15 jake_green

OMG végre egy igazi gengszterfilm! Nincs szépítés, mozgókamerás felvételek, remek színészi alakítások, fokozódó feszültség és dráma! Igazán ajánlom!

2015.08.21 Moria99

Nem hittem volna, hogy egyszer ezt mondom, de ez valami felemelő volt. Nagyon rendben voltak a karakterek, a színészek tökéletesen hozták a formát, és a történet is elég erős volt a maga nemében.