Bazi nagy francia lagzik

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu

2016.04.29 Cordelia Bennett

A moziban már akkor nevetett a közönség, amikor még a főszereplők meg sem szólaltak. :) Rendkívül ügyes vígjáték, ami kifigurázza a mindennapi rasszizmust, anélkül, hogy rossz szájízt hagyna a nézőben. Tanulságos és vicces, a legjobb párosítás.

2015.07.27 Bekmeli

Abszurd történet, ötletes sztori, ami által valóban szórakoztató, nevettető, jó humorú vígjáték lesz. Végig nevettem a moziban rajta. Érdemes megnézni!

2021.03.09 norveeg

Nagyon szórakoztató. Sajnos a második rész igencsak gyengére sikerült.

2016.01.26 Eszti

Jajj ezek a bazi nagy lagzis kezdetű filmek már annyira elcsépeltek.Mind ugyanolyan unalmas,egyforma a téma ahol a lényeg egy elszúrt esküvő,idegesítő rokonok.Minden balul sül el majd a film végére láss csodát.

2016.07.06 online91

Nos, van néhány olcsó poén és pár klisé benne, de ezen felül teljesen élvezhető a film és tartogat hiteles poénokat is, nem is keveset. A franciák végül is mindig is jók voltak a vígjátékokban.

2016.01.17 Simlis

Jól sikerült vígjáték. Nem erőltetett, nem viszi túlzásba, jól operál a bonyodalommal és szépen kerekíti le a sztorit. Újabban (újra) sok francia filmet kezdtem el megnézni és a Bazi Nagy Francia Lagzik is egy kedves sztori, szerethető karakterekke... Több