Zsombi

7. évad (2019) - 10 epizód

Jon Voight
Jon Voight
Liev Schreiber

Ha a gazdagok szennyesének eltakarításáról van szó, Ray Donovan a legalkalmasabb ember a feladatra. A rendkívül hatékony problémamegoldó bármilyen zűrös helyzetből kihúzza az ügyfelét, azonban miután apja szabadlábra kerül, Ray élete egyik pillanatról a másikra a feje tetejére… Több

Premier (HU): 2014.06.30. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2024.01.21 aliasteáscsésze

Egyszer egy filmes felmérésen feltették a kérdést:

Vajon kit hívnál a szuperhősök közül, ha segítségre lenne szükséged az életed megmentéséhez? Kedvesem azonnal rávágta: Ray Donovan. Nem Pókember vagy Superman. Ray! És, bár nem tekintem szuperhősnek, próblémamegoldásban csillagos ötös. A sorozat nálam a top ötben szerepel.

2022.03.05 Robinson76

Kedvellek is meg nem is

Egy ismerősöm ajánlotta a szériát, de csak húztam-halasztottam a megtekintését. Aztán egyre több dicséretet hallottam róla és utána is olvastam, majd ezek hatására elkezdtem nézni. Pár részt követően úgy voltam vele, hogy jó jó, de a 7 évad ebből túl sok lenne, így még idejében abbahagytam. Elég sok szálat indítanak be az elején, de bevallom egyik sem fogott meg annyira, és a főhősön kívül egyik további karakter sem hozott lázba. A sorozatot az első évad alapján lehúzni nem akarom, de folytatni sem.

2015.09.19 tamas84

A Ray Donovan egy tökéletes kamaradráma, rég láttam már ehhez foghatót. Nálam abszolút helye van, de egy all time best of listán is simát helyet találnék neki a minimum legjobb 20-ban. Liev Schreiber tökéletes választás volt, de a többiek is olyan vehemenciával hozzák a karaktereiket, hogy öröm nézni.

2015.02.09 kamivagyok

Mire megnézed a sorozatot, olyan mintha együtt laknál Ray-jel és a családjával, de mellette számos zsarolási és kínzási módszerbe is beavat a rendező :D Remek széria, jó alakításokkal, feszült, drámai pillanatokkal.

2015.10.26 akela70

Az első évad végignézése után az az érzésem, hogy a Maffiózok sorozat sikerén felbuzdulva az alkotók arra gondoltak, hogy lemásoljuk a karaktereket és akkor már nagy baj nem lehet és gyakorlatilag borítékolható a siker. Nálam ez nem jött be. A főszer... Több

Ray Donovan autója egy Mercedes CLS550.Szerző: hp

Dash Mihok karakterét a legtöbben Bunchy Donovannak szólítják. A Bunchy a Brendan beceneve.Szerző: hp

A Ray Donovan feleségét alakító Paula Malcomson Írországból származik. Egyes jelenetekben tisztán hallható az ír akcentusa.Szerző: hp

Összesen 35 ember, köztük a sorozat producere, ellen is vádat emelt az FBI, mivel azt gyanították, hogy kapcsolatban állnak az orosz maffiával. Bár a férfi eleinte mindent tagadott, később vallomást tett, öt év börtönbüntetésre és félmillió dollár pénzbírság befizetésére kötelezték. Az elítéltek között volt Molly Bloom, aki olyan exkluzív pókerversenyeket is szervezett, melyen számos világsztár is részt vett, köztük Leonardo DiCaprioval vagy Tobey Maguire-rel. Szerző: hp

(2016. 09. 20.)
A hollywoodi takarító
Az ír-amerikai keményfiú, Ray Donovan története a róla elnevezett sorozat negyedik szezonjában mélypontra jutott. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

(2015. 11. 29.)
Az ütések kemények, a férfiszívek kérgesek, a női testek meztelenek, a levegő a drámától izzik, Ray Donovan meg kézen fogva vezet minket ebben a világban. Több