azurou   2019. 05. 03.

Hát, nem ez lesz Judi Dench legjobb alakítása, bár szerintem tőle már igazán láttunk nagyszerű dolgokat, így ezt valószínűleg rutinból nyomta le. A filmnek alapból jó a hangulata, a sztori is érdekes, de valahogy nem igazán állt össze az egész, így nekem eléggé hiányérzetet hagyott maga után a film.

olgaasFug   2019. 05. 02.

Tetszett, hogy a film nagyon erős atmoszférával operál. Bár az egész a szokásos nüanszokból táplálkozik, ennek ellenére nagyon is ütősre sikeredett A vörös ügynök. Én személy szerint csakis ajánlani tudom.

Rajkó   2019. 04. 30.

Őszintén szólva sokkal többet vártam ettől a filmtől. A legnagyobb fájdalmam Judi Dench, aki alig kapott jelenetet, azokban viszont egészen zseniális volt. A vörös ügynök minden egybevéve azonbna csak egy nagyon kis közepes film lett egy nagyon is erős sztorival, amiben sokkal több volt, mint amit végül sikerült megvalósítani belőle. Akárhogy is, de erre most nem tudok 3 csillagnál jobb értékelést adni.

fester   2019. 04. 26.

A hivatalos szinopszist olvasva egy okos és érdekes filmre számítottam, ehelyett azonban csak egy meglehetősen unalamas produkciót kaptam, ami nagyon nehezen és vontatottan mozdul előre, akkor is csak igen kis lépésekben, és ezért nem kimondottan kárpótolnak erős alakításokkal, mert valahogy, hiába a lassú sztori, mégsincs tér kibontakozni a színészeknek. Egyszer nézhető, de semmi több.

Judi Dench
Tom Hughes
Tereza Srbova
Ben Miles
Judi Dench
Tereza Srbova

A vörös ügynök végeredményben azzal vesz minket palira, hogy nem vesz minket palira, és teljesen őszintén kéri azt, hogy vegyük be ezt a félkész, ellentmondásos karakterdrámát. több»

A kémnő a fiatal színésznő, Kim Allen első mozifilmje.

Trevor Nunn legutóbb 1986-ban rendezett egészestés mozifilmet. Legutóbbi munkája a 2008-ban bemutatott King Lear című tévéfilm volt.

A kémnő története valóságos eseményeken alapszik.