laci044
Hugh Grant
Chiwetel Ejiofor
Keira Knightley
Andrew Lincoln

Tizenhárom év telt el az Igazából szerelem-ben történtek óta. Most a régi jó ismerősöket újra összehozza a sors.

(ps)

Forgatókönyvíró: Richard Curtis
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2017.03.24.

2019.08.16 Lonka

Helyes és szerethető kis rövidfilm, de azért sokat nem szabad tőle várni.

2017.12.29 indingo

Azt be kell látni, hogy mindenki piszkosul megöregedett. Nagy energiát nem fektettek a készítők a történetbe. A mondanivalója értékelendő, de kisfilmként gyenge.

2019.07.27 Ms. Akárki

Kellemes és izgalmas volt ennyi év után újra belecsöppenni a jól megismert és megszeretett szereplők életébe és hogy hol tartanak, mi történt velük eddig. Kár hogy ilyen rövid volt, de én ennek is örültem.

2018.03.31 Bazzzsi

Egy rövid kampányfilm egy régi kedvelt klasszikussal eladva. Filmnek nem igazán lehet kezelni. A történetbe sok minden nem fért bele, megnéznék egy igazi folytatást.

2017.04.09 laci044

Számomra célt ért ez a kis rövidfilm. Igazából annyi történik, hogy ennyi év után láthatjuk egy pár perc erejéig, hogy hová is jutottak a szereplők. Azt sajnálom, hogy csak egy rövidfilmet kaptunk, de talán jobb így, mintha most láthattuk volna ugyan... Több

Az Igazából szerelem televíziós folytatása.Szerző: hp

Eredetileg úgy volt, hogy Emma Thompson is visszatér a tévés folytatásban. Azonban, mivel nem sokkal a forgatás előtt hunyt elő jó barátja, Alan Rickman, aki az eredeti filmben (Igazából szerelem) a férjét alakította, úgy döntött, hogy nem szeretné nélküle vállalni a szerepet. Szerző: hp

Ez Andrew Lincoln első filmje, mióta szerepet vállalt a The Walking Deadben. Szerző: hp

A filmből két változat készült, egy az amerikai, egy a brit piacra. Előbbiben van egy olyan jelenet, mely a brit verzióban nem látható, és melyben Laura Linney látható. Szerző: hp