Rio

Rio

2017.08.15 czigler.nora

Aranyos mese, egy elég nagy aktualitással: természet kizsákmányolása, állatok kihasználása, fekete kereskedelem...szépek a rajzok, kedvesek a karakterek.

2017.05.10 Olivér Rózsa

Szerintem ez egy elég gyenge mese lett ahoz képest hogy mekkora marketinget kapott. Végig unalmas kiszámitható és még normális poénok sincsennek benne.

2015.10.31 Niki18

Unokatesómnak nagy kedvence ez a mese. Én is megnéztem egyszer, és nem csalódtam, mert tényleg aranyos kis mese. Nagyon viccesek a karakterek benne. ajánlom

2015.02.16 Evcsi95

Nagyon tündéri film és a betétdalok is nagyon jól el lettek találva. Remek mozi mindenki számára.

2015.01.28 szd91

Meseszép animációs film. Gyönyörű tájak, fülbemászó zene, színek, vicces kedves karakterek. Felnőttként is imádtam. A folytatás sem maradt el mögötte.

2015.06.06 Brigusz724

Annyira imádom ezt a filmet, olyan cuki benne Azúr és az összes kis állatka. És szuper marketing fogás volt az Angry birds-ös játék kombinálása a Rio karakterivel, a játék is szuper lett.

2018.01.30 zsani

Nagyon szép mese, nagyon vidám hangvételű, a betétdalok nagyszerű, illik a mese hangulatához. jól összerakott történet.

2015.07.22 london2012

Jól megírt animáció a rió aranyos vicces bárkinek kellő szórakozást tud nyújtani kicsiknek nagyoknak egyaránt. Mindenképpen érdemes megnézni bárkinek ezt a mesét.

2015.08.12 Rikudou6

Nem mondhatnám, hogy túl maradandó élményt adott eme alkotás. Sajnos nem mondhatom, hogy eldobtam magam, nem lett bűn rossz szóval azt se lehet ráakasztani, hogy ez vétek az emberiség ellen, de ha egy kellemes akarok nézni nem ez fog első alkalommal eszembe jutni.

2015.06.18 ElfRider

Olyan színes ez a mese, mint maga a főhős Azúr. És a képi világa is olyan gyönyörű. Ezek a színpompás jelenetek biztosan felvidítják a napodat, ha megnézed! Humorban sem szűkölködik a történet.

2016.04.29 ukla

Nagyon szépen mutatja be a világ legszinesebb részét.Ahol csak a zene a ritmus és a buli és a karneválok számítanak.Az álatok nagyon szórakoztatók.A látvány annyira szép, hogy olyan érzésem van mintha ott lennék.A zenék pörgösek és dallamosak.Bármikor megtudom nézni.

2016.07.25 N.Béla

Gyönyörű mese a szerelemről izgalmasan és humorosan. Kicsit sajnálom is, hogy már vége van. Meseszép az egész mesében az animáció, a megelevenített háttér, a környezet. A zene is tökéletes. Humoros, izgalmas, szerintem ennél több nem kell. Mindenkinek látnia kell és kész.

2015.06.19 Kellangy

Kisfiam nagyon szereti, kedves szereplőkkel, jó történettel. Szórakoztató mese, zenei betétekkel. Ajánlom.

2016.01.14 RókaÚr

Nagyon kellemes kis film, tele zenés betétekkel, ami sokat dob a hangulaton. A karakterek jól ki vannak találva. Ez a film jó szórakozást tud nyújtani az egész család számára függetlenül kortól és nemtől. A papagájokat egyébként is szeretik a gyereke... Több