Rio

Rio

2015.02.10 sziliné bea

Ez a film jó szórakozást tud nyújtani az egész család számára függetlenül kortól és nemtől. Egyik kedvenc mesém! Nagyon szép történet,grafika ... minden!!

2015.02.11 ganna

Aranyos, szórakoztató, jó karakterek, érdekes sztori, kellemes zene. Csak ajánlani tudom.

2015.01.27 sbalazs

Mindent nagyon szépen megcsináltak készítők. Jól szórakoztam rajta. Nekem tetszett.

2015.03.22 fdavid

Szeretni való állatok, esetlen emberek, nagyszerű betétdalok, jó kis szórakozás a család apraja-nagyja számára! Mi nagyon élveztük Azúr kalandját, mely tele volt humorosabbnál humorosabb pillanatokkal.

2015.02.23 Jcsornane

Aranyos egy kis színes :) mese ajánlott kicsiknek nagyoknak. Vicces, jópofa karakterek, kedves történet, ideális családi program.

2015.03.30 anolib

Egy szintén nagyon jó kis mese, ami leköti az embert. Szép színek, jó zenék, és vicces jelenetek. Kíváncsian néztem mi fog történni a két madárral. Többször láttam és jó volt.

2015.03.01 szlica

Nagyon aranyos rajzfilm, fülbemászó dallamok. A papagáj története, ahogy a teljesen háziasított kisállatból egy vérbeli vagány papagáj lesz. Megtalálja a párját, visszaszokik a dzsungelbe és barátokat is szerez. Gyönyörű a képvilága.

2015.01.27 Ágnes

Imádom a benne levő tájakat, a madarakat, a táncokat. Már többszőr is megnéztem, jó kis mese.

2015.03.28 Domino

A célközönség valószínűleg az ifjúság lett volna, de ez a film a sok dallal és a látványos Rióval a nagyobbaknak, az örök gyerekeknek is feledhetetlen élményt nyújt. Minden részletében igyekszik aranyos lenni a film, az emberek és az állatok egyaránt kifigurázott, kissé túlkontúrozott karakterek.

2015.02.19 reddress

Ötletes történet, aranyos, vicces karakterek. De szerintem egyszer nézhető mese.

2015.01.26 Kriszti92

Nem mondom , hogy többször megnézném, de egyébként tetszett :) Aranyos, jó kikapcsolódást nyújt.