Robin Hood, a fuszeklik fejedelme

Robin Hood: Men in Tights

2022.05.11 JRD

Ahogy öregszünk, úgy változik az ízlésünk is. Mégis, valahogy ez a film kamaszént is tetszett és ma is tetszik. Emlékszem, hogy a moziban már fájósra nevettük magunkat. Pedig maga a film gyermeteg, néha bárgyú. De könnyed, felszínes kikapcsolódásra ... Több

2018.06.24 HercegPeter

Még valamikor kisgyerek koromban láttam és sokkal viccesebbre emlékeztem. Tele van idióta, gyerekes poénokkal, ami meg is magyarázza, hogy miért tettszett ennyire régen. Az, hogy a film már nem olyan humoros, mint régen volt nem kimagyarázható azzal,... Több

2018.12.08 harnas1207

A régi vígjátékok inkább gyerekes humorral rendelkeztek, a maiak meg teli vannak sexuális poénokkal. Kinek a pap kinek a paplan. Ez a vígjáték azért nem volt olyan rossz, megpróbálta ötletesen kifigurázni az eredeti történetet.

2016.02.14 doroffee

Nézhető, vicces film, bár egyik poénja sem hagyott bennem túlzottan mély nyomot. Ennél jobb, érdekesebb, okosabb paródiák is születtek már a filmtörténelemben.

2016.04.27 ereln

Emlékszem még a TV2-n néztem meg a filmet, de már akkor is nagyon tetszett. Vannak hibái és nem a legjobb vígjáték, bár nagyon próbált az lenni, de még így is klasszikus vígjátéknak nevezném.

2015.06.14 Tomi

Ezerszer láttam de még mindig viccesnek találom és sokat nevetek rajta. Az egyik legjobb paródia. Amúgy is szeretem a Robin Hood filmeket hát még akkor egy paródiát belőle :D Egyszerűen fantasztikus a film.

2015.08.21 Norcsi59

Hát nem a legjobb vígjáték amit láttam. Inkább középszerűnek mondhatnám kozépszerű poénokkal. Néhol együgyű és unalmas és a színészi karakterek sem túl jók.

2019.12.31 P

Jó sokszor láttam már és még mindig tudok rajta nevetni. Tetszenek a vicces utalások, a magyar szinkronfordítás is jó lett, a karakterek humorosak, de azért menj a francba Mel Bruce! :)

2014.12.26 Bulki

Ez az egyik legjobb paródia, amit láttam. Általában nem szeretem az ilyen agybeteg, szokásosan Leslie Nielsen nevével fémjelzett filmeket, de ezen hülyére röhögtem magam, és a mai napig bármikor előveszem, tudok rajta nevetni. Mondjuk érdemes hozzá m... Több

2014.11.30 KingPin

Nekem pár poén eléggé erőltetett volt, de a műfaján belül szerintem ez egy elég vicces film. Nem nagyon bárgyú vagy bugyuta, még az obszcén viccek is viszonylag normálisan vannak adagolva, nem azokból áll kizárólag az egész, meg vannak benne másfajta poénok is. Összességében nekem élvezhető volt.