Rocksuli

The School of Rock

2015.08.10 Petya1995

Az egyik kedvenc vígjátékom, hihetetlenül jó és a filmben a zenék hát eszméletlenek. Jack Black legjobb filmje számomra . aki szereti a Rock zenéket annak kötelező darab.

2015.03.15 annaaleoop

Rengetegszer láttam már,de egyszerűen nem tudom megunni. Dewey egy elcsípett énekóra miatt felfedezi a tehetséget a gyerekekben,és elhatározza hogy felkészíti őket a Bandák csatájára. Végül kiderül hogy nem is igazi tanár,de őket ez sem tántorítja el... Több

2015.08.01 Bulki

Az egyik kedvenc vígjátékom, eszméleten jó, nagyon humoros, jó sztori, jó rendezés, én nem látok benne semmi hibát. Jack Black meg akkora figura, hogy csoda, hogy elbírja őt a filmvászon. Valaki adjon már annak az arcnak egy díjat!

2015.07.23 alien007

A Rocksuli egy örömjáték Jack Black számára, aki remekül hozza azt az egy karaktert, amit ő igazán tud. Nem volt véletlen a Golden Globe-jelölés, ahogy az sem, hogy végül nem kapta meg a díjat. Ettől még a film nagyon szórakoztató, műfajából pedig magasan kiemelkedik. Részemről bármikor újranézős.

2015.06.30 ppista

Jó zene és a story is jó. Az pedig,hogy Jack Black elfogadja a tanári állást a barátja elöl és nem iskolai dolgokra tanítja a diákokat,hanem zenére az különösen jó. A legjobb pedig az volt mikor a gyerekek bandát alapítanak és fel is lépnek. Ez a legjobb vígjáték.