Rumlis vakáció

RV

2022.06.30 JRD

A filmet nézve az lehet az ember érzése, hogy minden szereplőt ismer, hogy szinte előre tudja már, hogy ki mikor mit és hogyan fog mondani, tenni. Nem véletlenül. Annyira sztereotíp figurák vannak benne, hogy az már bámulatos. Bevallom, egyik kedve... Több

2016.07.31 ArpiHajdu és Réci

Egy nézhető, s Robin Williamstől vállalható vígjáték. A karakterek szinte kivétel nélkül egy-egy sztereotípiának a legnagyobb fokú megtestesítői. A történet egyszerű, pár értékelhető poénnal (azért amikor Robin Williams neki vág a hegynek azzal a lak... Több

2018.08.20 HE7EDIK

Szegény Williams karrierje itt már kezdett erősen lejteni, de egyszer meg lehet nézni. Ha a témában jó mozit akarunk látni, a Családi vakáció még mindig az etalon.

2019.07.28 Ms. Akárki

Robin Williams-el ismét kiderült, hogy bármi eladható. Én is megnéztem, de sajnos nem sok értelme volt. Sokszor erőltetett és nem értem a hisztis családját, hogy miért nem tudnak neki segíteni, ha már ő a kereső a családban.

2017.10.27 SzFa

Nagyon humoros, vicces vígjáték. A történet nem túl eredeti, és a színészi játék is elég átlagos, de még a vígjátékok közt így is jónak számít. Habár Robin Williams talán nem a legjobb választás volt, nekem nem szimpatikus.

2018.03.24 NFG

Robin Williams nagyon tehetséges színész! Így a filmjeit is imádom! Ez egy kicsit bugyuta és esetlen történet, de azért van benne munka és egy aranyos sztorit dolgoz fel!

2020.11.14 Félix

Ez a "nagy guruló sz*r" duma zseniális. A poénok pont ilyen filmhez illőek. Nem fárasztó film. Robin Williamstől pont ilyet vártam. Nekem jobban tetszett, mint a Mrs. Doubtfire. Nyárra alkalmas kikapcsolódás. Még a mosómedvés jelenet is rendben volt.

2017.02.26 clay00

Sajnálatos, hogy Robin Williams ebben már nem alakít akkorát, mint korábbi 90-es évekbeli filmjeiben. Kicsit unalmas film, fogod a fejed poénok vannak benne.

2018.03.27 NRD

Nagyon szeretem a vicces filmeket, ezért néztem meg. Ez egy jó családi film vasárnap délutánra. A családdal mindíg emlegetjük a "A nagy guruló szar" elnevezést.

2021.05.02 Máki

Borzasztóan elszomorít, hogy ilyen filmekre van igény. Semmitmondó, lapos poénokkal és unalmas párbeszédekkel. Alig bírtam végignézni, eskü.

2020.02.12 Zitavon

Nagyon szerettem Robin Williams filmjeit és karaktereit. A Holt költők társasága, Jó reggelt vietnám! vagy akár az Egy úr az Űrből sorozata, Madárfészek, Csodás álmok jönnen és még sorolhatnám egyszerűen nem említhetőek sem forgatókönyv, sem semmilye... Több

2015.02.21 Vica

Robin Williams nagyon szimpi számomra. Vicces minden filmje jó volt régebben, de a halála előtti jónéhány filmje hát khm.... hagynak maguk után kívánnivalót. Ez is egy ilyen film. Nem tökéletes, és nem ez a színész legjobb filmje, viszont egyszer nézhető teljesen. Van egy-két jó poén, de sok benne a felesleges duma.