Better Watch Out

Better Watch Out

2023.12.30 csontmániákus

Erre nem számítottunk

Sokan mondták, hogy ez a film a Reszkessetek, betörők! horrorváltozata. Én ezt el is hittem, nagy volt a meglepetés, mikor kiderült, hogy mégsem az. Amikor várnád a betörőket, oszt rájössz, hogy egész végig előtted volt. A színészek jók voltak. A történet is, de a párbeszédek, az a katasztrófa netovábbja volt. Néhol a szereplőknek ostoba cselekedeteik voltak. Ijesztőnek nem volt ijesztő, karácsonyi filmnek sem volt karácsonyi. Viszont aki nagyon meg akar lepődni, annak ajánlom, mert régen láttam ilyen jó filmes csavart.

2017.11.09 indingo

NA a kis babaarcú kisfiú! Az leírás és az előzetes jól átveri a nézőt, persze nem lehet ellőni előre a poént. Helyenként vicces, de mégis komolyan tudtam venni.

Sajnos nem lépte át azt a bizonyos határt,nem ugrotta meg a lécet,így egy gyenge közepesre értékelem.Nem volt igazán félelmetes,és az izgalom sem volt átütő erejű.Egynek elmegy,de számomra erősen felejtős.Többre nem tudom értékelni.

2018.08.15 Szilonka

Jól összerakták a története, bár miután kiderül a turpisság kicsit leül a story.

2017.12.10 BoBamburg

Kis srác zseniálisan hozza a karakterét, a film nagyon ott van, csavaros,szórakoztató és humoros egyszerre. A Babysitter című filmre emlékeztetett, de talán a maga módján ez jobban is tetszett.

2017.11.05 Bazzzsi

Na erre nem számítottam, valóban az év meglepetése a film. Teljesen másra számítottam. Kis szarosok! Bár egy dolog nem volt világos. Mikor az elején lebuktak nem lett volna egyszerű nevetni egyet és túllépni az egészen?

2018.04.15 TomÁcs

Na ez az amire senki sem számított. Nem akarom ellőni a poént, de jól kavarták a készítők a szálakat. Kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2023.01.16 Lóri Ádámcsik Nézhetetlen

Átverés, átverés, átverés

Ha a moziban láttam volna, visszakérem a jegy árát. Az előzetes totálisan más filmet sejtet. A valóság azonban egy irritáló főszereplővel egybekötött agymenés, ami nem is lehetne károsabb a fiatal generációra. A rendező azóta egy filmet sem forgatott, azt hiszem, ez mindent elmond.

2018.01.30 rainman

Anti Reszkessetek betörőknek mondják a kritikák. Ugyan, ne hasonlítsuk már egy klasszikushoz, mert nem érdemli meg! Érdekes koncepció egyébként ez a karácsonyi hangulatba öltött thriller. A The Babysitter lehetne a testvérfilmje… ami egy förtelmes va... Több

2019.02.20 Timcsi

Nem valami ismert film, nem is kapott nagy reklámot, sőt a mozikat sem érte meg, de nekem bejött. Elég pörgős és van benne fantázia.

2019.01.02 tmotm

Nehéz spoilerezés nélkül írni róla. A színászi játék nem kiemelkedő, de nem lett rossz sem. A történet jó lett, mivel van benne pár csavar, de szerintem itt is alkalmazni kellett volna a, hogyha nem tudsz másfél órát megfelelően kitölteni, akkor ne e... Több

2023.04.16 pj19

Üdítően ható, szórakoztató kis film, a végén egy nagy csavarral. Nézzétek meg bátran, én csak ajánlani tudom!