Better Watch Out (2016)

Better Watch Out

Virginia Madsen
Aleks Mikic

Sabnock Sanatory   2020. 09. 04.

Sajnos nem lépte át azt a bizonyos határt,nem ugrotta meg a lécet,így egy gyenge közepesre értékelem.Nem volt igazán félelmetes,és az izgalom sem volt átütő erejű.Egynek elmegy,de számomra erősen felejtős.Többre nem tudom értékelni.

indingo   2017. 11. 09.

NA a kis babaarcú kisfiú! Az leírás és az előzetes jól átveri a nézőt, persze nem lehet ellőni előre a poént. Helyenként vicces, de mégis komolyan tudtam venni.

Szilonka   2018. 08. 15.

Jól összerakták a története, bár miután kiderül a turpisság kicsit leül a story.

BoBamburg   2017. 12. 10.

Kis srác zseniálisan hozza a karakterét, a film nagyon ott van, csavaros,szórakoztató és humoros egyszerre. A Babysitter című filmre emlékeztetett, de talán a maga módján ez jobban is tetszett.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Na erre nem számítottam, valóban az év meglepetése a film. Teljesen másra számítottam. Kis szarosok! Bár egy dolog nem volt világos. Mikor az elején lebuktak nem lett volna egyszerű nevetni egyet és túllépni az egészen?

TomÁcs   2018. 04. 15.

Na ez az amire senki sem számított. Nem akarom ellőni a poént, de jól kavarták a készítők a szálakat. Kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle.

rainman   2018. 01. 30.

Anti Reszkessetek betörőknek mondják a kritikák. Ugyan, ne hasonlítsuk már egy klasszikushoz, mert nem érdemli meg! Érdekes koncepció egyébként ez a karácsonyi hangulatba öltött thriller. A The Babysitter lehetne a testvérfilmje… ami egy förtelmes va... több»

85/100 A végkifejlettel nem vagyok kibékülve, mert bár lehet, az volt a cél, hogy kétségekben hagyják a nézőt, emiatt azonban elmaradt a végső katarzis. Ettől eltekintve egyébként tökély az egész film. A Reszkessetek, betörőkös-jelenet pedig a horrorfilmek egy klasszikusává fog válni. több»