Samba

Samba

2022.10.27 Interfectorem Sabnock

Omar Sy újra színen!

Az Életrevalókban imádtam. De itt? Itt csak egy gyenge copy, ami csak néha-néha volt vicces. Olivier Nakache sem tudta megfogni a lényeget. A filmkészítésben éppúgy, mint a főzésben, megvan az a zseniálisan varázslatos, nehezen megmagyarázható mágiku... Teljes kritika

2017.07.19 Berto49

Két évvel ezelőtti premier, amiben a megkedvelt Omar Sy is játszott. Partnernője Charlotte Gainsbourgh nem állt elől, amikor a szépséget osztogatták, viszont elég tehetségesen játszik. Az annyira aktuális illegális bevándorlói sors a film főtémája. A... Több

2016.02.12 MMcFly2015

Közel sem olyan jó mint az előde, az Életrevalók, de még így is kimagaslóan jó francia film. Mikor elkezdtem nézni, nem volt sok infóm, csak a színészt tudtam, miben játszott. De ahogy haladtam előre a zene és a rendezés is feltűnt, hogy hasonló, sőt... Több

2016.10.22 vivikejencikelara

Omar Sy ebben is nagyot alakít. Bár azért az Életrevalók egy két fokkal jobb. Nekem ez a film valamiért szomorú. Tetszik hogy egy ilyen nőt tettek Omar mellé. Jót alakít a hölgyemény. Tetszett a film jó a humora.

2017.06.13 Olivér Rózsa

Remek kis dráma és nagyon aktuális most ez a téma. Egyből emberként tekintünk egy egy ilyen film után a migránsokra. Örülök hogy láttam és ajánlom mindenkinek!

2015.05.03 tamas84

Tipikusan az a film, ami sokat akar mondani, de végül nem sikerül neki. Az emigráció árnyoldalai, szociális aspektusa mindenképp megér egy filmes feldolgozást, de számomra ebbe már nehezen férnek bele a romantikus és komikus szálak. Nagy kár a kiforratlan koncepcióért.

2016.05.05 irodalmialkotas

Az Életrevalók rendezőpárosa és Omar Sy újra együtt. Az örömünk nem felhőtlen. Szomorú és örömteli egyben!

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Ami tetszett a filmben hogy nagyon életszerű. Reális problémákat vet fel és próbálja megtalálni rá a megoldást. Érdekes és fontos emberi érzéseket mutat be, igazi dráma és humora is van.

2020.02.06 freeman

király film

2015.03.31 feri921219

Omar Sy ben sosem lehet csalódni. Tipikus nagy arc :D Poénok terén hatalmas. :D az Életrevalók miatt néztem meg és nem bántam meg hogy megnéztem. Egyszerüen nagyszerű :D

2016.10.16 Gabriel Szalai

bizony van olyan jo mint az Eletrevalok, csak egy picit maskent :)

2015.11.24 dnbasd123

Én is sokall többet vártam voltak jó poénok és tetőpont is de sokszor untam a filmet ! Életre valók óta rajongója vagyok Omar sy -nek !

2015.06.21 ordas

Őszintén szólva sokkal többet vártam a rendezőpárostól és a színészgárdától. A film üzenete számomra teljesen elveszett a forgatókönyv hiányosságai között, nálam pedig ez a döntő.