Virsliparti

Sausage Party

2016.11.04 nemeth2

Az előzetesek alapján hatalmas nagy mókának tűnt a film, a film ami hatalmas nagy bukta lett nálam, indokolatlanul (sőt sok helyen már zavaró) káromkodás, a történet elismerem szórakoztató volt, de sokkal jobban is sikerülhetett volna!

2016.10.07 philboy

Instant kultuszfilm! Ekkora sztárokkal ez megjósolható volt. A poénok erősek, végig pörgős a film, mindemellett pedig eredeti történetet szolgáltat. Le a kalappal!

2017.01.07 Maszat

A 18-as karika nem véletlenül van ott. De biztos volt olyan gondatlan szülő, aki gyanútlanul elvitte a csemetéjét, aztán szembesült vele, hogy ez nem az, amire ő befizetett. Megnézném az arcát. Ez a film naggggyon beteg - jó értelemben. Seth Rogennek... Több

2016.10.06 Sonny

Már nagyon vártam ezt a filmet, és szerencsére nem csalódtam. Tudtam, hogy esz pár elnyújtottabb zenés rész, lesz egy-két gyengébb, vagy prosztó poén, de hét ki kell tölteni azt a másfél órás játékidőt, és mindezt dumáló kajákkal megoldani nagyon eredeti ötlet.

2017.05.30 bluebow

Borzalmas film. Ha a célja tényleg a drogprevenció akkor szerintem ez nem egyértelmű. Hová fajul ez a világ. :(

2018.11.10 vlado

Egyszerűen tökéletes!

Elképesztő jó ez a film! Sírva röhögtük végig, nagyon beteg! Többen írják, hogy sok benne a káromkodás, ami az elején valóban igaz, de az első 10 percet leszámítva egyáltalán nem sok. Nagyon jó a történet rengeteg utalással, mögöttes tartalommal, hihetetlenül jól megcsinálták! Régen szórakoztam ilyen jól egy filmen..

2017.06.07 Dorci1001

Egyszer meglehetett nézni. Voltak benne jó poénok, de erőltetett volt. Az előzetes alapján sokkal többet vártam volna, igy viszont hatalmas csalódás volt.