Virsliparti

Sausage Party

2017.05.30 vivikejencikelara

Elment egynek és végig néztem de nem nézném meg újra. Maga a történet is már eléggé hülyeségnek tűnik és mikor elkezdi nézni az ember rá is jön hogy az. Nagyon sok benne a káromkodás aminek nem látom értelmét.

2016.10.28 jencike1985

Néha már undorító volt milyen nyelvezete van a filmnek. Minden második szó benne valami trágárkodás. Persze ezért is korhatáros a film. Néha már kissé unalmas volt, vannak benne jó poénok, de egyszer elég megnézni.

2016.10.07 adamkatka

A film kicsit túlzásokba esett, emiatt erőltetettnek éreztem szinte végig. Erőltetettek a poénok,a jelenetek és szélsőségesek a perverz megnyilvánulások is. Emiatt gyenge középkategória.

2017.02.05 Elkoo

A kollégáim pozitív értékelése vett rá arra hogy megnézzem a Virslipartit,így utólag azt mondom nem kellett volna az időt pazarolnom rá,hisz hatalmas csalódás volt számomra ez az animáció.Erőltetett volt végig a poénokról nem is beszélve.Inkább szánalmasnak éreztem,mint humorosnak.

2016.10.09 Hablaty

Annyira nem volt rossz, bár sokszor nekem erőltetettek voltak a poénok. Stephen Hawking mint rágógumi? Amúgy az alapötletet díjazom.

2018.01.29 Lord British

Aki szereti a South Park / Family Guy-vonalat, annak ez a film is be fog jönni, és én is ezt a tábort erősítem. Az olcsó perverz viccek mellett néhol elég komoly társadalmi-illetve globális problémákba is belenyúl a film meglepő módon, de nyilvánvaló... Több

2016.11.29 Ercsi

Nem csupán egy animációs vígjáték, hanem egyben rajzfilmek hosszú sorának paródiája is, igen mocskos, már-már szélsőséges humorral. Főleg South Park és Family Guy rajongókna ajánlott.

2016.11.03 Tibor1114

A film nagyon is a 18-as karika felett van de szerintem nagyon élvezetes mozi én szeretem az ilyen humort. Tartalmas és szerintem nagyon ötletes a szemszög amivel megközeleti az élelmiszerek életét.Csak ajánlani tudom.

2017.08.30 T.Andras

Az már egyszer biztos, hogy nem gyerekfilm, ugyanis elég mocskos szájú és perverz. Nekem ez már néha sok is volt, szerintem enélkül is eladható lett volna.

2016.10.22 Lost Silver Book

Nem vagyunk egyformák. Kizárólag a nagyon erős kíváncsiságom miatt néztem végig a filmet. Ez a animációnak nevezett valami igazolja a legjobban, hogy beteg a világunk. Az ötletek megvalósítása és kivitelezése 10/10 (ami a világ szemléletét, hitét, és... Több

2016.11.02 Manfred

A kategória kedvelőinek biztos tetszene ez a film, de számomra túl együgyü volt. Mindenesetre egy valóban látványos animációs film, amiben nagyon is karakteresek a szereplők.

2017.01.08 holnaputan

Az elején még elmentek a szexuális utalások, talán még vicces is volt, na de a vége, az már nekem sok volt. Felnőtt mese.

2016.10.23 malnaturmix

Úgy jó nézni, ha semmit sem tudsz róla, tehát nem tudom miről is fog szólni a film. Úgy még vannak benne meglepetések, de amúgy elég perverz.

2016.10.20 Miss_Murder

Éééééérdekes film volt, az egyszer biztos.Tegnap néztem meg, már annyiszor szemezgettem vele, hogy épp itt volt az ideje. Nem tetszett, sajnálom. Többet se kell megnéznem. A poénok néhol valóban eléggé erőltetettek és elcsépeltek voltak már, a végére... Több