Virsliparti

Sausage Party

2016.10.09 Fahéjgolyó

Szerintem jó volt, de olyan fajta humort mutat a film, amire vagy fogékony az ember, vagy nem. Igazából ez magára Seth Rogenre is elmondható. Nekem bejön az ő humora, így a film is tetszett. Újat mutattak, érdekes alapötlet, és kihozták belőle amit lehetett. Akár egy folytatást is el tudnék neki képzelni.

2016.10.07 MMcFly2015

Én csípem Seth Rogen féle humort, szinte mindig meg tud az állatságával röhögtetni, de ez a történet több sebből vérzett. Lehet már sok volt!? Néhol már túlzásba vitték az értelmetlen káromkodást (bár angolul biztos nagyobbat ütött). Az idő előre hal... Több

2016.11.07 rainman

Hogy nem humoros, csak egy dolog. De hogy mennyire beteg, az már más tészta. Nagyon! Láttuk már ezt a történetet milliószor, Disney/Pixar köntösben, és azt kell mondjam úgy sokkal szórakoztatóbb! Az alpári humor, a trágár beszéd és a szex önmagában k... Több

2017.07.24 Lonka

Szexuális mese felnőtteknek. Kicsit perverz, kicsit sok, d azért egyszer meg lehet nézni. Humorosnak nem mondanám, de voltak benne megmosolyogtató jelenetek.

2016.12.05 MKristijan

Láttam én már sok beteg filmet, vagy animációt. De ezen tényleg meglátszik a kábultság hatása. Ilyet tiszta ember nem talál ki. Amit lehetett kihoztak ebből a történetből xd De gyerekeknek tényleg nem ajánlott.

2017.12.15 Greeta

Egyszeri szórakozásnak megteszi, de a végével kicsit elszaladt a ló. A figurák helyesek, de az utalások nekem nem tetszettek. A történet eléggé pajzán.

2019.05.12 petraszab

Picit perverz és közönséges, de a készítőktől nem is vártam mást. Mégis működik.

2018.03.07 kevelin

Én imádtam. Kicsit becsapós főleg a fiatalok szempontjából, hogy ez egy mesefilm, de abszolút 18 plusszos a történet ennek ellenére én nagyon imádtam. Mondjuk a vége nekem is már túlment egy bizonyos határon de ettől függetlenül nagyon tetszett :D Igazi polgárpukkasztó mesefilm.

2018.02.07 TribeBubu

Eszméletlen nagy kreténség. Tipikus Seth Rogen-féle narkós, homokos, káromkodós, agyament humor. Én marhára élveztem, de biztosan sokan lesznek, akiknek már túl sok ez a fajta poéngyár. Bízom benne, hogy készítenek még ilyet :D

2017.10.31 Zsceeeka

Egy elmebeteg marhaság ( kicsit sajnálom, hogy mozijegyet vettem rá, de valószínűleg emiatt néztem egyedül végig). nem mondom, hogy nem mosolyodtam el rajta, de annyira beteg, hogy már átlépte szerintem a jó ízlés határát (és a rosszabbik értelemben).

2017.09.30 SzFa Nézhetetlen

Az előzetes után nagyon vártam, de számomra egy csalódás volt. Szenvedtem a végéig. Sex, Sex csak a Sexről szólt, gusztustalan poénok és jelentek. Egyáltalán nem egy jól sikerült alkotás.

2019.01.07 szabomarc

Nagyon ostoba és gagyi rajzfilm. Az ötletek néhol jók, ahogy a poénok is, de összességében inkább taszítónak mondanám. Nem igazán tudom senkinek sem ajánlani.

2022.07.15 HEROES OF THE DAY 2

Vigyázz, hogy mit eszel!

Én most, 2022-ben nem vagyok a rajongója a beteg humorú, beteg stílusú filmeknek. Mikor a Virsliparti a mozikba került, sokkal fiatalabb voltam, a műfaj a kedvenceimmé közé tartozott. Rengeteg ilyet láttam (most neveket nem mondanék, ha nem baj), és ... Teljes kritika

2016.10.10 AlBundy

Nem akarom cifrázni a véleményem, mert a moderátor által úgysem lenne engedélyezve, és ez a szánalmas "mű" nem is érdemli meg a rá szánt szavakat. Egyszerűen nem hiszem el, hogy volt olyan stúdió, ami ezt kiadta, a hangjukat adó színészek listáján pedig végképp elszörnyedtem, hogyan adhatták a nevüket ehhez.