Schumacher

A dokumentumfilm a hétszeres Forma 1-es világbajnok, Michael Schumacher életét és pályafutását dolgozza fel.

(csd)

Ország: Németország
Premier: 2021.09.15. | Netflix (2021.09.16.)

2024.02.22 Schumy1

Egy legenda... legenda, akit mindenki ismer, akiért mindenki drukkol, hogy felépüljön, amit tudjuk, hogy nem nagyon fog. Versenyezni már biztos nem. Egy legenda, aki felküzdötte magát oda, ahova való, akinek a versenyei talán már-már unalmasak voltak... Több

2021.09.30 Klauka89

Schumacher rajongóknak kifejezetten ajánlom, szépen végigvitték az életét, a küzdelmeit, nehézségeit. Semmi új nem derült ki számomra róla, jó, nyilván nem is kell erre számítani. Gyönyörűek a gyerekei, megható volt, ahogy a gyerekek meséltek a közös... Több

2021.09.18 HE7EDIK

Nem volt rossz, de lehetett volna jobb is. Az Alonsóval vívott zseniális csatáikat meg sem említik, nyilván egy legenda életének minden perce nem fér bele egy 2 órás filmbe, de nekem azért volt hiányérzetem, de ez mit sem változtat azon, az F1 már sosem lesz ugyanaz Schumi nélkül. A legjobb marad örökre.

2021.11.01 Képkockák

A Forma-1 szerelmeseinek kötelező darab, és bármennyire megható a történet, kis hiányérzetem volt a film után.

2022.07.11 kevelin

Mint életrajzi film kiváló, de nekem nagy csalódás volt megtudni, milyen ember is ő. Mindenki oda-vissza rajong érte, miközben viselkedni sosem tudott, mint igazi nagy sportoló. Sokat képzelt magáról mindig is, és sajnos az élet a végén nem az ő oldalán állt, de az alkotás tökéletes.

Michael Schumacher fia, Mick jelenleg a Formula-1 mezőny egyik versenyzője.Szerző: Képkockák

Schumacher balesetét követően az első film, ami a hétszeres világbajnok életét mutatja be.Szerző: Képkockák

(2021. 09. 30.)
[...] a sportág szerelmesei és az átlagnéző számára is átjön az a szenvedély és az az elkötelezettség, amit Schumi mutatott a sportág és a csapat összes tagja iránt. Minden sportnak vannak tehetséges, sikeres alakjai, de legendái csak kevesen. Schumacher pedig a sportág nagybetűs legendája. Több