Schumacher (2021)

Schumacher

Klauka89   2021. 09. 30.

Schumacher rajongóknak kifejezetten ajánlom, szépen végigvitték az életét, a küzdelmeit, nehézségeit. Semmi új nem derült ki számomra róla, jó, nyilván nem is kell erre számítani. Gyönyörűek a gyerekei, megható volt, ahogy a gyerekek meséltek a közös... több»

7ETEDIK   2021. 09. 18.

Nem volt rossz, de lehetett volna jobb is. Az Alonsóval vívott zseniális csatáikat meg sem említik, nyilván egy legenda életének minden perce nem fér bele egy 2 órás filmbe, de nekem azért volt hiányérzetem, de ez mit sem változtat azon, az F1 már sosem lesz ugyanaz Schumi nélkül. A legjobb marad örökre.

ruman666   2021. 09. 17.

Számomra megható volt, aki szereti az autóversenyeket, és Schumacher rajongója volt, ne kerülje el ezt a filmet!

philboy   2021. 09. 16.

Egy informatív, izgalmas és alapos dokumentumfilm. Ha szeretnél mindent megtudni Schumacherről a kezdetektől addig, hogy az egyik legmeghatározóbb pilóta lett a Forma-1-ben, csak ajánlani tudom.

tony6   2021. 09. 15.

Az olyan rajongóknak, mint én, a dokumentumfilm inspiráció és kellemes nosztalgia. Nagyon tetszett.

[...] a sportág szerelmesei és az átlagnéző számára is átjön az a szenvedély és az az elkötelezettség, amit Schumi mutatott a sportág és a csapat összes tagja iránt. Minden sportnak vannak tehetséges, sikeres alakjai, de legendái csak kevesen. Schumacher pedig a sportág nagybetűs legendája. több»