Schumacher (2021)

Schumacher

kevelin   2022. 07. 11.

Mint életrajzi film kiváló, de nekem nagy csalódás volt megtudni, milyen ember is ő. Mindenki oda-vissza rajong érte, miközben viselkedni sosem tudott, mint igazi nagy sportoló. Sokat képzelt magáról mindig is, és sajnos az élet a végén nem az ő oldalán állt, de az alkotás tökéletes.

Klauka89   2021. 09. 30.

Schumacher rajongóknak kifejezetten ajánlom, szépen végigvitték az életét, a küzdelmeit, nehézségeit. Semmi új nem derült ki számomra róla, jó, nyilván nem is kell erre számítani. Gyönyörűek a gyerekei, megható volt, ahogy a gyerekek meséltek a közös... több»

HE7EDIK   2021. 09. 18.

Nem volt rossz, de lehetett volna jobb is. Az Alonsóval vívott zseniális csatáikat meg sem említik, nyilván egy legenda életének minden perce nem fér bele egy 2 órás filmbe, de nekem azért volt hiányérzetem, de ez mit sem változtat azon, az F1 már sosem lesz ugyanaz Schumi nélkül. A legjobb marad örökre.

Képkockák   2021. 11. 01.

A Forma-1 szerelmeseinek kötelező darab, és bármennyire megható a történet, kis hiányérzetem volt a film után.

philboy   2021. 09. 16.

Egy informatív, izgalmas és alapos dokumentumfilm. Ha szeretnél mindent megtudni Schumacherről a kezdetektől addig, hogy az egyik legmeghatározóbb pilóta lett a Forma-1-ben, csak ajánlani tudom.

ruman666   2021. 09. 17.

Számomra megható volt, aki szereti az autóversenyeket, és Schumacher rajongója volt, ne kerülje el ezt a filmet!

tony6   2021. 09. 15.

Az olyan rajongóknak, mint én, a dokumentumfilm inspiráció és kellemes nosztalgia. Nagyon tetszett.

Michael Schumacher fia, Mick jelenleg a Formula-1 mezőny egyik versenyzője.

(Képkockák )

Schumacher balesetét követően az első film, ami a hétszeres világbajnok életét mutatja be.

(Képkockák )

[...] a sportág szerelmesei és az átlagnéző számára is átjön az a szenvedély és az az elkötelezettség, amit Schumi mutatott a sportág és a csapat összes tagja iránt. Minden sportnak vannak tehetséges, sikeres alakjai, de legendái csak kevesen. Schumacher pedig a sportág nagybetűs legendája. több»