diumiu   2017. 12. 24.

Az egyik kedvenc karácsonyi filmem, minden évben kötelező!! A szereplők jól lettek összeválogatva, a sztori vicces, a karakterek szenzációsak. Ajánlom mindenkinek!!

Thibo84   2016. 12. 03.

A film története elégé döcögősen indul, de nem kell sokat várni és kezdenek felpörögni az események, amik igen komikusan végződnek, amihez jó kis szereplőgárda párosul.

A rendező Nora Ephron hangját hallhatjuk automataként, amikor a filmben felhívják a "Los Angeles Times"-t.

(diumiu)

Liev Schreiber mozifilmes bemutatkozása.

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.