Elpuskázva

Elpuskázva

Delivery Man
Helgus

A Vince Vaughn által alakított David Wozniak nem az a fajta ember, akinek látszólag apai ösztönei vannak. Hajlamos rossz döntéseket hozni, és a barátnője sem tartja sokra. Hiányzik belőle a megbízhatóság. Ennek ellenére David jószívű és szeretetre méltó egyéniség, aki végül… Több

Rendező: Ken Scott
Forgatókönyvíró: Ken Scott, Martin Petit
Zene: Jon Brion
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, India
Premier (HU): 2013.12.19.

2018.01.19 mamiéstöti2

Volt szerencsém megnézni az eredeti filmet is, ami szégyen, de sajnos jobb volt, mint a Vince Vaughn által reklámozott.

2017.07.12 Berto49

Az abszurd alapötlet: „speciális kézimunká”-val – aminek a jövedelmét szülei és testvérei velencei utazására fordította – a főhősnek 533 vér szerinti gyereke van. Vince Vaughn nem egy színészóriás, sőt... ebben a filmben sem sikerült megkedveltetni magát. A vége különösen giccsesre sikeredett.

2015.05.17 inemeth

A Starbuckhoz képest sokkal gyengébb. A karakterek megfakultak, a közhelyek száma nőtt és ami az előzőben érdekes és szórakoztató volt, az itt erőltetett és unalmas.

2017.02.19 tilino

Az Elpuskázva filmben Vince Vaughn hozza a már tőle elvárható humoros, egyedi, felejthetetlen mimikákkal, fellépéssel rendelkező stílust. Nagy áttörést nem hozott a film, de mindenképpen érdemes megnézni, ha egy kellemes kikapcsolódásra vágyunk

2015.01.29 nikiszalanics

Alapjáraton tetszett a film, de most komolyan egy apa és 533 gyerek? Teljesen abszurd ez a sztori, de ennek ellenére egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

Chris Pratt szerepe kedvéért 26 kg-ot hízott.Szerző: mamiéstöti2