Elpuskázva (2013)

Delivery Man

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Volt szerencsém megnézni az eredeti filmet is, ami szégyen, de sajnos jobb volt, mint a Vince Vaughn által reklámozott.

Berto49   2017. 07. 12.

Az abszurd alapötlet: „speciális kézimunká”-val – aminek a jövedelmét szülei és testvérei velencei utazására fordította – a főhősnek 533 vér szerinti gyereke van. Vince Vaughn nem egy színészóriás, sőt... ebben a filmben sem sikerült megkedveltetni magát. A vége különösen giccsesre sikeredett.

nikiszalanics   2015. 01. 29.

Alapjáraton tetszett a film, de most komolyan egy apa és 533 gyerek? Teljesen abszurd ez a sztori, de ennek ellenére egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

tilino   2017. 02. 19.

Az Elpuskázva filmben Vince Vaughn hozza a már tőle elvárható humoros, egyedi, felejthetetlen mimikákkal, fellépéssel rendelkező stílust. Nagy áttörést nem hozott a film, de mindenképpen érdemes megnézni, ha egy kellemes kikapcsolódásra vágyunk

inemeth   2015. 05. 17.

A Starbuckhoz képest sokkal gyengébb. A karakterek megfakultak, a közhelyek száma nőtt és ami az előzőben érdekes és szórakoztató volt, az itt erőltetett és unalmas.

J.Fatime   2015. 10. 20.

A színész és karakterével nem is lenne semmi gond,ha maga a történt is hiteles lenne,de hát szerintem senki se hiszi el,hogy ilyen létezik,hogy egy apának ennyi gyereke legyen. Persze az érdekes ahogy lassan megismeri a gyerekeit és ahogy ezt levezeti a film az tetszik.

Luxury   2015. 12. 28.

Jellegtelen film, különösebb csavarok nélkül, szerintem csak egyszer nézhető, de többször egyértelműen nem. Brutálisan abszurd a sztori, amit humorosan fel lehet fogni

Chris Pratt szerepe kedvéért 26 kg-ot hízott.