Seinfeld (1989-1998)

Seinfeld

Larry David

ZsoltSon   2015. 04. 02.

Azt hiszem erre mondják azt, hogy kortalan. Nem sok hasonlóan magas színvonalú komédia sorozatot tudok mondani az elmúlt 20 évből, a Seinfeld a maga nemében egy klasszikus volt. Alkalmanként újra előveszek egy-egy részt, mert ez tipikusan a sírva röhögős fajta, még többszöri megnézés után is.

NagyThor   2015. 02. 13.

Régebben sokat néztem, akkor jókat nevettem rajta, remek vígjáték volt, a műfajában az egyik legjobb! De mostanság sehol nem látom.

ZiggityZag   2015. 02. 18.

Olyan jellegzetes karaktereket, mint amilyenek a Seinfeldben voltak, hát nem tudom, írtak-e azóta. Persze sok víz lefolyt már a Dunán, de számomra ez akkor is örök kedvenc marad. Csak azt sajnálom, hogy ami a mi generációnknak a Seinfeld volt, az más... több»

Jerry Seinfeld visszautasította az NBC ajánlatát, melynek értelmében a tizedik évadra összesen 110 millió dollárt kapott volna.

A négy főszereplő közül egyedül Kramernek nincsenek belső monológjai.

Steven Spielberg elmondása szerint a Schindler listája (1993) forgatása során, amikor kicsit fel akarta dobni a hangulatát, mindig megnézett egy-egy részt a sorozatból.

Jerry Seinfeld az egyetlen olyan színész, aki a sorozat mind a 180 részében feltűnt. Őt Jason Alexander követi, aki mindössze egy epizódot hagyott ki.

Jason Alexander valójában nem szemüveges.