Senki sem ítélkezhet felettem

Senki sem ítélkezhet felettem

Nessuno mi può giudicare

Alice luxuskörülmények között él Róma egyik elegáns negyedében. Amikor a férje meghal autóbalesetben, hatalmas adósság marad utána, és annak a kockázata, hogy elveszíti a kilencéves kisfiát, Filipót. Mivel nincs pénze, és semmihez sem ért, a kétségbesett asszony más kiutat nem látván, belevág a legősibb foglalkozásba. A kolléganője, Eva tanácsainak köszönhetően az esetlen amatőrből csábító profivá válik. Közben a fiával együtt a volt komornyikuk szomszédságába költözik, ami egy új világot nyit meg előttük.

Ország: Olaszország
Premier: 2011.03.16. | Netflix (2021.03.31.)

Raoul Bova
Rocco Papaleo
Raoul Bova

2018.11.25 HercegPeter

Nekem bejött a humora. A karakterek szimpatikusak főleg a bajuszos, rasszista pofa. A történet egyszerű és kiszámítható. Egyszernézős átlagos európai romantikus vígjáték. Egy pihenős, lustálkodós délutánra pont megfelel.

2017.05.29 Pumpu

Hát, nem tudom, hogy mennyire ilyenek az olaszok, de szerintem eléggé negatív képet fest róluk. Nem igazán szeretem ezt a fajta humort. Sajnos ez eléggé keserű szájízt hagyott az amúgy egész jól megírt sztori után.

2016.06.16 Thor

Bolondos egy film, én nagyon jól szórakoztam rajta. Szerintem egy kellemes délutáni mozihoz nagyon jól jön az ilyen. Érdemes megnézni, nem fogtok csalódni. :)