Szexoktatás

Sex Education

2020.02.15 Robert Langdon

Igen is, meg nem is

Azért kezdtem el nézni a sorozatot, mert épp nem volt más. Már rég megvolt az első évad, de gondoltam, megvárom a második végét. Először tetszett, aztán idegesített, aztán megint tetszett, az utolsó előtti résznél kinyomtam. De később végignéztem. Tetszett, mert valós gondok vannak benne, bár kétlem, hogy bármelyik iskolában megtorlatlanul hagynának ennyi mindent. Ha meg nekem szólogatnának be ennyien, akkor én nem hagynám megtorlatlanul. Mindegy. Idegesítő volt, mert nem létezik, hogy pont akkor jöjjön közbe mindig valami, mikor nem kéne. Főleg, ha a 30. alkalomról van szó. Szerintem nagyon elhúztak pár szálat benne. Tudom, hogy valahogy folytatni kell a sorozatot, de ne úgy, hogy mindig az utolsó pillanatban menjen el egymás mellett a két szereplő. Szóval szerintem elég lett volna egy évad, így még várhatom a harmadikat,ami meg még rosszabb lesz (Spoiler: a nyomorék miatt, akivel szerintem tönkretették az egész 2. évadot)

2021.01.17 szanko

Kicsit féltem tőle, de egész jó kis sorozat lett belőle. Kényes témákat boncolgat, az tény, de laza, helyenként vicces, esetlen. Aktuális, amiről beszél, bár az nem egyértelmű számomra, hogy időben hol is játszódik. Viszont szerintem sokkal összetett... Több

2020.04.16 norveeg

Vegyes érzések

Az első évad eléggé tetszett. Jó karakterek, és nem rugaszkodott el olyan nagyon a valóságtól. Többnyire hihető maradt a sztori. A második évadot már nehezebb komolyan venni. Bugyuta amerikai szkriptbe csap át a történet; sok helyütt nagyon kiszámítható is lesz ettől. Baromi jó zenék vannak benne. Szórakoztató kikapcsolódás, ha nincsenek túl nagy elvárásaid.

2020.10.31 ipszilon

Kis kellemes, limonádés sztori. Ez tipikusan az a sorozat, amit jó nézni, nem különösebben kell megerőltetni az agyad hozzá, de nem is bugyuta. Érdekesek a témák, nekem a színészválasztás is bejön, főleg Gillian Anderson telitalálat.

2022.11.25 BDJN

Nagyon jó, mindenkinek ajánlom.

2019.02.28 khatta

Nem jó a sorozat leírása, nem erről szól. Nézzétek meg ezt a szomorú és egyben kacagtató sorozatot, nagyon megéri! Remek szereplőgárda, fordulatos cselekmény, nagyon jó zene.

2020.10.08 Kinga Nagy

Nagyszerű sorozat, várom már a következő évadot.

2022.01.18 antiglobe

Ez bizony k*rva jó. A karakterek mind jók benne, és többnyire hihetőek is, a történet is érdekes. Mondjuk a szereplők jellemzően túl idősek ahhoz, hogy gimisek legyenek, de ez megszokott az ilyen filmeknél, gondolom, kevés a valóban gimis korú, jó teljesítményre képes színész(palánta).

2022.01.09 Vilmos393432

Túl sok SZEX!

Én nem értem!

2019.11.07 Ferenc Pap Nézhetetlen

Vélemény

Micsoda melléfogás ezt a "sorozatot" letölteni. Nem is értem, hogy lehet erről pozitív kritikát írni... Büntetést érdemelne az összes hozzászóló alább, hogy félrevezettek. Szemét dolog. Szégyelljétek magatokat!

2019.08.11 FenekElek

Eszméletlen jó.