Szexoktatás

Sex Education

2024.02.20 Schumy1

Első évadot megnéztem, elég is volt. Nem azt mondom hogy rossz, csak a téma sok már. Az igaz, hogy van mondanivalója, de sok hülyeség is. Tiniknek jó kis sorozat, az én időmben ilyen se volt.

2021.10.24 Spidey

a nap véleménye

Élvezet a köbön

Igazán leleményesen beszél tabutémákról tiniknek, ami szerintem zseniális. Vígjáték tinidrámába csomagolt felvilágosító óra. És Asa Butterfield csak úgy lubickol ebben a szerepben. Aki egy jót szeretne nevetni, annak erősen ajánlott sori, legalább az első évad.

2020.12.08 Robinson76

A tini terapeuta és társai

Nagyon is központi és aktuális témákat boncolgat a széria. Mindezt elég bevállalósan, mégis sokszor viccesen teszi. Kicsit tartottam attól, hogy túlságosan lexikálisan vagy épp ellenkezőleg, könnyelműen kezeli majd a sorozat a témákat, de megtalálták azt a középutat, ami bárki számára elfogadható mértékű. A helyszín nyilván nem is lehetne tökéletesebb az oktatásra, jók és érdekesek a témák, a remek karakterek megformálására a színészek is odateszik magukat, szóval nincs okunk a panaszra. Nagy eposzt vagy mélyenszántó gondolatokat senki ne várjon, csak helyzetkomikumot és egy nagyon is szerethető vígjátékot!

2021.10.18 dandelion1983

Könnyed, szerethető sorozat jó karakterekkel, jó zenékkel, de azért egy kissé eltúlzott a körülötte lévő felhajtás. Inkább a fiatalabb korosztálynak ajánlom, őket is célozza meg. Sajnálom, hogy amikor tini voltam, nem volt ehhez hasonló sorozat, rajongtam volna érte.

2021.01.04 hp

Hamar megszerettük a sorozatot, nem is volt kérdés, hogy belevágjunk-e a második évadba, ami szintén nem okozott csalódást. Asa Butterfield még mindig nagyon jó, Gillian Andersonnak pedig kimondottan jól áll ez a szerep. Szerethető, humoros, nem az évtized legjobbja, de jó szívvel ajánlható széria.

2019.03.04 indingo

Itt tényleg mindet megmutatnak. Nagyon bevállalós, helyenként nyers és elég aktuális problémák vannak a a középpontban.

2019.10.27 VvV

Tök kényes témáról rég láttam ennyire kerek és jól felépített sorozatot.

2020.10.09 Bazzzsi

Rég nevettem ennyit sorozaton. A téma talán picit kényes, de a jó végét fogták meg a készítők. A szereposztása is csillagos ötös.

2019.11.19 TomÁcs

Várom már a második évadot, mert úgy hagyták abba, hogy sok szál még elvarratlan maradt, vagy pont az utolsó részben indult el. A története helyenként picit erős, nem valami hihető.

2020.04.13 Ildikó Bacskai

Most nézzük, de nagyon sokat röhögünk rajta. Gillian Anderson nagyon jól alakít, tetszik.

2019.08.15 Lonka

Nagyon nyíltan, tabuk nélkül beszéltek mindenről, de mégsem éreztem azt, hogy az egészet az arcomba akarják nyomni.

2021.09.23 Lóri Ádámcsik

Szuper 3. évad

A legfrissebb 3. évad megmutatta, hogy még mindig sok potenciál van a sorozatban. :) Vicces jelenetek, némi tanulság és jó karakterfejlődések. Mindenkinek ajánlom, aki szerette, és annak is, aki csak ezután fogja. :D Makulátlan lett. (vagy mégsem? :) :P)

2020.09.09 Timcsi

Féltem, hogy nagyon felvilágosító film lesz, vagy pont hogy átesnek a ló túloldalára, és közönséges. Szerintem megtalálták a készítők az arany középutat.

2019.04.28 petraszab

Imádtam az anya-fiú kapcsolatot a filmben, amellett, hogy nem ez a fő szál. A története meglepően izgalmas a téma ellenére.