
Vélemények (3)
83%-on áll az értékelése. Na, például ebbe a filmbe nem belebotlottam, hanem direkt emiatt néztem meg. Ígéretesnek tűnt a jó értékelés és Ewan McGregor miatt. Óriási csalódás volt nekem. Ezzel a filmmel tulajdonképpen büntettem magam. Nagyon megbánta... Több
Nehéz erről a filmről írnom. Először is mert egy igencsak gazdag élmény volt nekem ezt megnézni. Másrészt annyi mindent sikerült beletenniük a készítőknek, hogy szerintem ebben a filmben mindenki talál magának valamit. A legszélesebb műfaji skálákon ... Több