Skate Kitchen

Többtízezres Instagramos rajongótáborral rendelkező valódi gördeszkasztárok a főszereplői a lélegzetelállító mutatványokkal teli Skate Kitchennek, amely a New York-i szubkultúrát mutatja be testközelből.

A külvárosi tinilány, Camille (Rachelle Vinberg) unalmas élete felfordul, amikor… Több

Rendező: Crystal Moselle
Premier (HU): 2018.08.16.

2018.08.13 ruman666

Nekem bejött ez a stílus, alapból kedvelem, és másoknak is csak ajánlani tudom, hiszen ez a téma eléggé fajsúlyos, nagyon meg tudja érinteni az embert.

2018.08.10 grigoriy1rem

Hát nem volt rossz, de azért ami a rendezői húzásokat illeti, nem is voltam elragadtatva. Ezek az állandó lassítások... hát, lehet velük hangulatot kelteni, de azért kicsit érdemes lenne bővíteni az eszköztárat. Különben nem rossz a film, de engem nem igazán tudott lekötni.

2018.08.09 Sonny

Nagyon egyedi hangvételű és atmoszférájú film, de kétségkívül rétegmozi, amiben sokan nem találnák meg a számításaikat. ellenben aki fogékony az ilyesmire, annak egész biztosan be fog jönni, rám nagy hatással volt!

2018.08.11 Wesleyvep

Amolyan "nesze semmi, fogd meg jól" kategóriájú film. Mély drámai pillanatokkal teletűzdeld alkotás, ami nem igazán hozta hozzám közelebb ezt a világot és a témát. Jól néz ki, és az alakítások is egész jók, de számomra teljesen felejthetőek voltak.

A film összbevétele 236 799 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 132 356 forintot termelt. A hazai mozik összesen 974 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2018. 08. 17.)
Van valami egészen friss és magával ragadó ebben a hangulatmoziban, pedig csak egy tinilánybanda gördeszkázik benne New Yorkban. Több

(2018. 10. 03.)
A kaliforniai Crystal Moselle lenyűgöző rendezői és Shabier Kirchner pedig csodás operatőri munkával kápráztatott el. Számomra érződik, hogy valami olyat hoztak létre, ami számukra jelentőséggel bír, amihez esetleg saját, valós élmények is társulnak. Több