Slaughterhouse

Slaughterhouse
Képek
Videók

A film felvételeit 1986. május 30-án kezdték meg és 1986. június 29-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A film vágását a rendező Rick Roessier garázsában készítették el, mert mire befejezték a film forgatását, teljesen kifogyottak a költségvetésből.Szerző: Kóborló

A készítők egy folytatást is terveztek a filmhez, de az végül nem valósult meg.Szerző: Kóborló

A készítők a filmben látható rendőrautót egy megyei aukció során vásárolták meg 500 dollárért.Szerző: Kóborló

Annál a jelenetnél filmben, ahol Buddy kutyakonzervet eszik, valójában sült bab volt a konzervben. Szerző: Kóborló

A filmbéli Buddy magasságát többször is különféle trükkökkel vagy kamerabeállításokkal kellett megoldania a stábnak, ugyanis az őt alakító színész, Joe B. Barton (1955-2010) színész csupán 175 cm magas volt.Szerző: Kóborló

A filmbéli Liz karakterét alakító Sherry Leigh színésznőnek ez volt az első filmszerepe.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Rick Roessler-nek ez volt az első filmrendezése, és mindmáig (2022-ig) az egyetlen is.Szerző: Kóborló