Képek
Videók

Az elárverezés előtt álló vágóhíd tulajdonosa az elhízott és szellemi fogyatékkal élő fiát arra utasítja, hogy végezzen mindazokkal akik szemet vetettek az ingatlanára...

(dulkap)

Premier: 1987.08.28.

2022.09.30 Kóborló

A vágóhídi mészáros

Ismét egy olyan filmet választottam esti szórakozásom tárgyaként, amiben két olyan összetevő is szerepelt, ami reménnyel töltött el az adott produkcióval kapcsolatban. Az első összetevője a 80-as évek horrorfelhozatala (bizonyára elfogult vagyok ezze... Teljes kritika

A film felvételeit 1986. május 30-án kezdték meg és 1986. június 29-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A film vágását a rendező Rick Roessier garázsában készítették el, mert mire befejezték a film forgatását, teljesen kifogyottak a költségvetésből.Szerző: Kóborló

A készítők egy folytatást is terveztek a filmhez, de az végül nem valósult meg.Szerző: Kóborló

A készítők a filmben látható rendőrautót egy megyei aukció során vásárolták meg 500 dollárért.Szerző: Kóborló

Annál a jelenetnél filmben, ahol Buddy kutyakonzervet eszik, valójában sült bab volt a konzervben. Szerző: Kóborló