Sok hűhó semmiért

Much Ado About Nothing

2023.08.27 Ergit

Szerelem szerelem hátán közbeiktatva egy kis ármány, humor, csipkelődés! Shakespeare mindent is tud! Imádom olvasni, nézni, hallgatni műveit és színre/filmre vitelét!

2022.05.13 JRD

Aranyos, kedves, hangulatos, látványos, ármányos, szerelemes, ráébresztős. Egy könnyed komédia Shakespeare tollából, melyet nagy rajongója Kenneth Branagh álmodott meg. Remek szereplőkkel készült film. Igazi sztárparádé. Branagh, Emma Tompson, Washi... Több

2015.05.04 Milanman

A világirodalom egyik legfantasztikusabb "feel-good" művének elemi erejű feldolgozása, mely Branagh Shakespeare sztenderdjeihez nem csak méltó, de egyenesen az egyik legjobb. Igazi jókedv megalapozó alkotás.

2015.07.29 Fildi

Kiskamaszként moziban láttam és nagyon élveztem. A zenéje is nagyon tetszett és a színészek alakítása is elragadó. Mai szemmel is szívesen megnézem. Aranyos film.

2017.08.21 penzesisti

Mesés, könnyed, humoros, Egyedi atmoszférával bíró film, kicsiknek, nagyobban egyaránt jó kikapcsolódást ígérő, vicces film, aranyos karakterekkel, környezettel.

2015.11.19 Robi92

Igazi jókedv ez a film. A szereplők jók lettek, a strázsamester tetszett a legjobban. Gyönyörű tájak, remek színészek,és a zene is kiváló,már többször is láttam,de mindig újra megnézem annyira szeretem.

2015.08.16 Corazon.Donq

Egy összességében hatásos film, kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

2016.04.29 Cordelia Bennett

Szerintem Shakespeare is így gondolta volna! Kenneth Branagh stílusjegyeivel, az izgalmasan kiválasztott szereplőkkel, a remek magyar szinkronnal felejthetetlen szórakozás. Annyiszor láttam, hogy fejből idézem egyes sorait. 400 éves poénok még mindig ülnek! Ezzel kellene bevezetni a gyerekeket a Bárd világába. Mestermű.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Igazi, klasszikus kis családi vígjáték, ami a híres Shakespeare darabon alapszik. Megfogó kis szójátékok, romantikus, ugyanakkor vicces, megragadó film. Alapdarab.

2015.05.27 Sissy

Vicces kis történet. Egyszer a színjátszó csoportunkkal előadtuk ezt. Én játszottam Ursulát :D Szerintem érdemes megnézni. Van benn romantika, humor, cselszövések, viták és persze a nagyszerű szójátékokról sem szabad megfeledkezni :)

2023.04.14 Renáta Téglási

Zseniális

Kedvencem lett! Nagyon jól össze van rakva a film, egy percig sem lehet unatkozni.