Beszélj!
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Artemisia   2018. 02. 28.

A nemierőszak és annak feldolgozása hatásos, drámai téma, azonban engem nem sikerült lekenyerezni vele. Nem lett eléggé feltárva Melinda lelkivilága és nem lett kielégítően kifejtve a trauma hatása, következménye sem, csupán annyit látunk, hogy hallgatag és befelé forduló lett; ami amúgy sem ritka középiskolás korban. Ezenkívül a cselekmény sem tartogat semmi újat, alig történik valami említésre méltó a játékidő alatt. A befejezés sem tartogat katarzist, egyszerűen leírja egy papírra, hogy mi történt vele, amit tulajdonképpen a film elején is megtehetett volna. Arra a másfél órára leköti a nézőt, de túlzás különlegesnek/zseniálisnak kikiáltani.

Yosihiro   2015. 05. 02.

Kristen Stewart egyik legjobb alakítása szerintem. A film témája igen "hétköznapi" történésként is felfoghatjuk. Talán az nem életszerű ahogyan ebben a helyzeteben egy anya és lánya viszonyból gondolnánk, de jól rámutat a plobémára, hogy "beszélnünk" kell komunikálnunk kell a gyermekekkel. A bezárkózott világ lehet kegyetlen, fájdalmas, de mindig van egy olyan pont és fény ami kvezet ebből azútból. A filmben én a rajztanár óráit érzékeltem úgy, hogy ad értelmet a filmnek. Steve Zhahn remekül játszott ez a szerep neki való volt! A film összeségében megérdemli az 5 csillagot érdemes megnézni :) Üdv Yosihiro

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

Érzelmes és dermesztő egyszerre. Egész jól összerakott a története nem az a soknak tűnő fajta közben meg semmi. Ez olyan rendesen összetákolt és látványban is bővelkedő fajta. Nem éreztem túl klisésnek sem így igazán bejött.

L.Morningstar   2016. 07. 17.

Nem hatott meg. Valószínűleg másokat jobban megérinthet ez a film mint engem mert én valahogy nem dobtam el az agyam és a szívem tőle. Feleslegesnek és kidobott időnek éreztem a rá fordított energiát.

Elizabeth Perkins
Elizabeth Perkins
Robert John Burke
Michael Angarano
Eric Lively
Eric Lively
Kristen Stewart

Eredetileg úgy volt, hogy a nemi erőszak jelenetet az erdőben forgatják, de kiderült, hogy Kristen Stewart allergiás arra a fűre és kiütéses lesz tőle, ezért áttették a helyszínt inkább egy autóba