A gyilkosság filozófiája

Spinning Man

2021.05.31 Lóri Ádámcsik

Gyenge

Jobb színészekkel, jobb rendezővel, jobb vonalvezetéssel egy jó film lehetett volna... :(

2018.08.03 hsanya182

Kamaszok és a sex, a nőknek kiszolgáltatott pasik és a gyilkosság témájára még egy filmecske. Elég kiszámítható thriller lett belőle, egyértelműek a gyilkos jelzései, hogy lebuktassuk mi magunk, mellette azért vannak jó kis filozófiai beszélgetések amiatt teccett, szóval nem nagy eresztés, de egyszer simán vállalható.

2018.08.10 Berto49

Gyengécske thriller, Guy Pierce és Pierce Brosnan főszereplésével. Csak kettejük miatt nem nézhetetlen az értékelésem. Érthető, hogy csak DVD-én hozták forgalomba, mert, ha moziban látta volna a néző, jogosan visszakérhetné a jegy árát. Konyhai filoz... Több

2019.01.05 szabomarc

Szerintem egy jó történet, nekem tetszett, bár néhol kicsit vontatott volt, végig élvezhető. Én személy szerint bárkinek nyugodt szívvel ajánlom, aki szereti a hasonló filmeket.

2018.06.20 Chatman

Hát, szerintem Pierce Brosnanről nagyon lepereg ez a szerep, az utóbbi időben mintha már láttam volna hasonló karaktert alakítani, remélem nem áll bele ebbe az egykarakteres személyiségbe. Minden esetre a film tűrhető, nem lehet ugyan igazán komolyan venni, egy átlagos thriller, amibe próbáltak minél több mindent belezsúfolni.

2018.09.10 Timo93

Egy nagyon kiszámítható gyenge thriller, erőteljesen erőltetett, unalmas és vontatott. Egyedül Pierce Brosnan miatt néztem meg de sajnos az ő játéka se volt túl meggyőző, még ő is unta a szerepet. Egyre több rossz filmhez adja a nevét az utóbbi időben. Számomra a film vége érthetetlen, hülyeség. Csalódás.

2019.03.03 FGyula

Jó alapok de a falai ...

A filmben szereplő színészekre nem lehet panasz. De a sztori nagyon lassan alakul és nem túl nagy durranás a vége. Ha kicsit tömörebbre veszik még jó is lett volna.