Szupernóva

Supernova

A film összbevétele 2 841 850 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 237 529 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 825 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Colin Firth és Stanley Tucci harmadik alkalommal dolgoztak együtt "Az összeesküvés" (2001) és a "Dől a moné" (2012) után.Szerző: diumiu

A film stábjában számos díjnyertes művész található, beleértve mások mellett az Oscar-díjas Colin Firth-t, az Oscar-jelölt Stanley Tuccit, illetve a szintén Oscar-díjra jelölt operatőrt, Dick Pope-ot. Szerző: hp

A Supernova egy "mélyen romantikus, modern szerelmes történet", nyilatkozta a rendező, Harry Macqueen a Variety-nek adott interjújában. Szerző: hp

Ez Harry Macqueen második egészestés filmje a pazar kritikai fogadtatású 2014-es Hinterland című rendezése után. Szerző: hp

2019 októberében jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepeit Colin Firth és Stanley Tucci alakítják majd. Szerző: hp

A film döntő részét Cumbriában, az Egyesült Királyságban forgatták.Szerző: hp

A film világpremierje 2020. szeptember 22-én volt a San Sebatián Nemzetközi Filmfesztiválon.Szerző: hp