Susi és Tekergő

Lady and the Tramp

2019.10.15 TomÁcs

A legjobb megjelenítésű mesefilm. A kutyák ultra cukik és végre a szinkront is eltalálták.

2019.05.14 indingo

Az ominózus spagettis jelenet szerintem mindenkinek megvan. A története nem nagy durranás, de látványra szép és értékes mese.

2017.09.13 Deku

Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is. Nekem ez így ahogy volt, teljesen bejött. Javaslom mindenkinek.

2019.01.07 dailyfilmsan

Kutyások kedvenc filmje. Nagyon tündéri az elejétől a végéig. Csak énekelni ne énekeltek volna benne. Talán ez az egyetlen disney rajzfilm mibe nem illett bele a dal. Viszont ezt leszámítva jó volt. Külön kiemelném azt ahogyan a készítők megragadták a kutyák szemszögét, nagyon édekes megközelítés.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon édes hamisíthatatlan disney mese. Nincs ember aki még ne látta volna ezt a mesét. Bár személy szerint nekem egy kicsit unalmas volt elsőre. A látvány, a karakterek és a zene is zseniális és ahogy a kutyák szemével jeleníti meg a dolgokat, mint a sintértelepet is. Édes szerelmi történet.

2018.10.13 Norbert93

Eddig nem is tudtam, hogy ennyire régi míg nem kerestem meg a mese adatlapját. Ebben korszakban még tényleg rajzolták a rajzfilmeket, mintegy komponálták őket. Tucatnyi, sőt jóval több tehetséges ember dolgozott egy ilyen mese megrajzolásával. Aranyo... Több

2016.03.10 citizenfour99

Kiskoromban kaptam meg VHS kazettán, emlékszem sokszor megnéztem, mára a spagetthis összecuppanós jelenet maradt meg, de újrakell néznem mindenképp.:)

2018.03.19 hackerjulcsi

A két kiskutya nagyon aranyos és nagyon romantikus az egész film. Szerintem szép és jó, hogy ilyen mesefilmeket gyártanak. :) Annyira emblematikus a tésztázós jelenet... :)

2016.02.14 doroffee

Nekem kifejezetten nagy élmény ez a film, mert anno még moziban láttam egy különleges vetítés alkalmával gyerekként. Gyerekeknek is élvezhető, nagyon kedves a humora, de ritka sok jót mond el a különböző társadalmi rétegekből jött emberek (és kutyák) szerelméről, és a közösségeik hozzáállásáról.

2019.02.07 Vágottszemű

Jó lett. Sokszor néztem meg és mindig tetszett. Már egy ideje nem láttam, de szerintem még mindig tetszene a kicsi gyerekeknek. Nyugodtan nézzétek meg ha még nem láttátok.

2018.02.03 zsani

Gyerekeknek szóló meséhez méltó színvonalat hozták. Nagyon jól érzékelteti a különböző társadalmi rétegekből jött emberek szerelmét. Gyönyörűen megrajzolt mese.

2016.05.21 Vadgazda

Egyik legjobb Disney film, nagyon jó a társadalom kritikája is ahhoz képest hogy gyerekmese. A kivitelezése és a karakterek is szerethetőek, kifejezetten ajánlott mindenkinek aki este egy kis "mesét" nézne.

2019.06.18 Zsolti01

Sokszor láttam már ezt a filmet, és még mindig tetszik. Az alapötlet elég fura, de a megvalósítás jó lett szerintem. Bátran ajánlom mindenkinek ezt a filmet.

2015.08.16 doffy_joka

A bemutató alapján nagyon vártam a filmet és szerencsére csalódnom se kellett benne. Egy nagyon vagány nagyon jól összerakott filmet kaptam, ami tele volt sok jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)