Szellemirtók 2.

Ghostbusters II

2024.03.16 Gamehun638

Nem tökéletes, de szerethetőbb, mint az első rész volt. Karakteres színészek. Átlag történet. Tipikus Amerikát megmentő filmes klisé.

Nem tetszik.Nem is hazudok.Remélem Bill Murray nem olvassa a kritikámat( :) ),de ha igen,akkor is vállalom.Rossz,gagyi,és semmilyen.Az akkori kornak sem megfelelő színvonal.

2019.09.13 indingo

Ez nem sok meglepetést tartalmazott az első után. A története picit unalmas, az effektek kicsit gyermetegek, bár elég régi filmről van szó.

2019.03.27 Thibo84

Véleményem szerint sikerült azt a színvonalat hoznia, mint az egynek. Hallottam, hogy vannak, akik túlzásnak tartják a Szabadság-szobros jelenetet, én inkább humorosnak. Még látványosabbra és még humorosabbra sikeredett a film, a színészek hozzák a formájukat.

2023.02.13 JRD

Nemcsak az elsővel vagyok teljesen elfogult, hanem a második résszel is. Szintén nagy és szintén örök kedvenc. Ezt is vagy százszor láttam. Pedig ez a rész már nem annyira ötletes, mint az alap volt. Mégsem maradhat ki egy filmrajongó gyűjteményéből. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2019.08.22 dailyfilmsan

Kicsivel gyengébb mint elődje, de itt már in medias res üldözzük Wankmanékkel a szellemeket. Egy kultusz film és kötelező megnézni. Mégis vannak benne zavaró tényezők amik javarészt fő motívumok a filmben. Sokkal jobban szeretem az első epizódot de ezt is meg tudom nézni bármikor.

2019.08.04 Ms. Akárki

Imádom. Jobb mint az első rész talán. Stílusos és klasszikus hős film és ismét a világot kell megmenteniük. Érdekes történet és izgalmas kivitelezés ami végig fenntartotta a figyelmemet.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Gyengébb az elsőnél

Ezt már nem mondanám klasszikusnak, itt is sokat lehet nevetni, de több unalmas jelenet van benne, és a vége sem annyira tetszett.

2017.11.29 Syracuse

Gyermekkorom egyik kedvenc filmje, mely abszolút időtállónak mondható. Vannak azok a filmek, amiket gyerekként szeret az ember, aztán később megnézve már húzza a száját. Na ez nem ilyen. :D

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, teljesen beindul a nosztalgiafaktor, amikor megnézem. Nem tudok mást mondani róla, zseniális és csak ajánlani tudom. Természetesen az egész család szórakozni fog rajta, nagyon jó!

2014.12.13 quentin

Mint minden folytatás, ez sem érhet az előző rész nyomába. Azért nem lett teljesen rossz, de nekem például nem hiányzott Ragacs, ráadásul az idő múlásával és az akkori technológia korszerűtlenné válásával egyre nevetségesebbek azok a jelenetek. Minde... Több

2015.06.12 gandalf01

Régi a film, ahhoz képest viszont egészen jók a filmes effektek. Akkoriban ez akkorát szólhatott, mint pár éve az Avatar. Kellemes kalandfilm, sok izgalommal és poénnal, egy igazi klasszikus. Aki még nem látta, ha van egyáltalán ilyen, annak erősen ajánlott, sőt, kötelező.